TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Met 1.69 miljoen kijkers trok de eerste aflevering van het nieuwe seizoen meer kijkers dan de eerste aflevering van de afgelopen twee seizoenen. Floris Wolfs (Reinier) en Eva van Dongen (Angela Schijf) zijn nog ongekend populair met Flikken Maastricht.
In het AD doet Reinier een boekje open over het succes van de serie. "In ons geval is het bijvoorbeeld de chemie die Angela en ik hebben – we gunnen elkaar alles, dat is niet altijd vanzelfsprekend tussen hoofdrolspelers. De kijker leert ons kennen, ziet hoe we worstelen met de dagelijkse gang van zaken. Daarom lopen privé en werk ook door elkaar in Flikken, die twee zitten elkaar soms in de weg en dat werkt goed."
Reinier denkt dat ook de locatie van de serie een belangrijke rol speelt in het succes. "Het is natuurlijk een heel mooie stad. Je hebt het historische gedeelte, maar ook industrie en prachtig heuvellandschap, dat maakt het een rijke set."
Op 3 september 2007 begon de serie en scoorde de opener 1.2 miljoen kijkers. De eerste aflevering van de seizoenen zeven, acht, negen en tien wisten zelfs meer dan twee miljoen kijkers te trekken.
Dit is waarom er op 8 oktober geen aflevering van De Slimste Mens te zien is
13:10Koopt deze BN'er het huis van de Meilandjes in Italië?
12:20Nieuw programma voor Herman van der Zandt: Taalmeesters
10:43Slecht nieuws voor Tijd voor MAX-fans: Martine van Os stopt 'binnenkort'
10:28Dirk uit Married at First Sight 2024 duikt op in nieuw datingprogramma