TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Chantal Janzen zette de afgelopen maanden haar presentatiewerk op een laag pitje om zich volledig te richten op haar nieuwe geesteskindje: Eén Grote Familie. Janzen (44) vormt met haar man Marco Geerartz en hun kinderen al ruim vijftien jaar een samengesteld gezin. Dit gegeven leek haar geknipt voor een komische dramaserie die vanaf deze week op Videoland te zien is.
RTL zendt als voorproefje de eerste aflevering uit, waarin te zien is hoe Julia (Chantal Janzen) met haar drie kinderen intrekt bij haar nieuwe grote liefde Taco (Lykele Muus). Maar ook Taco heeft uit een eerdere relatie al drie kinderen. Ze hebben één ding gemeen: iedereen moet erg wennen aan de nieuwe woonsituatie. Dat familieleden en ex-geliefden over de vloer komen helpt ook niet mee.
De eerste aflevering van Eén Grote Familie is op zaterdag 14 oktober om 21:30 uur te zien op RTL4. De rest van de afleveringen volgen exclusief op Videoland.
'Nieuwe tv-klus voor Merel Westrik'
13:59Verhuist Goede Tijden, Slechte Tijden deze zomer naar Videoland?
13:24Pommelien Thijs treedt op in tweede halve finale van The Voice of Holland
11:23Video: Casper en Kristie bekvechten erop los in De Bondgenoten: ‘Vies wijf’
11:00Wanneer is B&B Vol Liefde in 2026 op televisie te zien?