TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Chantal Janzen zette de afgelopen maanden haar presentatiewerk op een laag pitje om zich volledig te richten op haar nieuwe geesteskindje: Eén Grote Familie. Janzen (44) vormt met haar man Marco Geerartz en hun kinderen al ruim vijftien jaar een samengesteld gezin. Dit gegeven leek haar geknipt voor een komische dramaserie die vanaf deze week op Videoland te zien is.
RTL zendt als voorproefje de eerste aflevering uit, waarin te zien is hoe Julia (Chantal Janzen) met haar drie kinderen intrekt bij haar nieuwe grote liefde Taco (Lykele Muus). Maar ook Taco heeft uit een eerdere relatie al drie kinderen. Ze hebben één ding gemeen: iedereen moet erg wennen aan de nieuwe woonsituatie. Dat familieleden en ex-geliefden over de vloer komen helpt ook niet mee.
De eerste aflevering van Eén Grote Familie is op zaterdag 14 oktober om 21:30 uur te zien op RTL4. De rest van de afleveringen volgen exclusief op Videoland.
Het langverwachte tweede seizoen van Máxima is nu te streamen op Videoland
10:00Chris Zegers vertelt meer over Een Schat aan Shaffy: 'Machtig om dit te mogen maken'
09:07Winston reageert: Dit is waarom het huisnummer in Miljoenenjacht was afgeplakt (video)
08:55Dit is de startdatum van seizoen 11 van Over Mijn Lijk
08:29Alex uit Over Mijn Lijk op 37-jarige leeftijd overleden