TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Chantal Janzen zette de afgelopen maanden haar presentatiewerk op een laag pitje om zich volledig te richten op haar nieuwe geesteskindje: Eén Grote Familie. Janzen (44) vormt met haar man Marco Geerartz en hun kinderen al ruim vijftien jaar een samengesteld gezin. Dit gegeven leek haar geknipt voor een komische dramaserie die vanaf deze week op Videoland te zien is.
RTL zendt als voorproefje de eerste aflevering uit, waarin te zien is hoe Julia (Chantal Janzen) met haar drie kinderen intrekt bij haar nieuwe grote liefde Taco (Lykele Muus). Maar ook Taco heeft uit een eerdere relatie al drie kinderen. Ze hebben één ding gemeen: iedereen moet erg wennen aan de nieuwe woonsituatie. Dat familieleden en ex-geliefden over de vloer komen helpt ook niet mee.
De eerste aflevering van Eén Grote Familie is op zaterdag 14 oktober om 21:30 uur te zien op RTL4. De rest van de afleveringen volgen exclusief op Videoland.
De Videoland-documentaire Nachtkinderen laat langer op zich wachten
10:00Wat kijkt MAFS-seksuoloog Eveline Stallaart op televisie?
09:43De eerste beelden van Ex on the Beach: Double Dutch 2026 zijn verschenen
09:02Dit programma vervangt Weet Ik Veel op RTL 4
08:39LIVESTREAM: Ronald Koeman onthult welke spelers hij meeneemt naar het WK Voetbal 2026