TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Chantal Janzen zette de afgelopen maanden haar presentatiewerk op een laag pitje om zich volledig te richten op haar nieuwe geesteskindje: Eén Grote Familie. Janzen (44) vormt met haar man Marco Geerartz en hun kinderen al ruim vijftien jaar een samengesteld gezin. Dit gegeven leek haar geknipt voor een komische dramaserie die vanaf deze week op Videoland te zien is.
RTL zendt als voorproefje de eerste aflevering uit, waarin te zien is hoe Julia (Chantal Janzen) met haar drie kinderen intrekt bij haar nieuwe grote liefde Taco (Lykele Muus). Maar ook Taco heeft uit een eerdere relatie al drie kinderen. Ze hebben één ding gemeen: iedereen moet erg wennen aan de nieuwe woonsituatie. Dat familieleden en ex-geliefden over de vloer komen helpt ook niet mee.
De eerste aflevering van Eén Grote Familie is op zaterdag 14 oktober om 21:30 uur te zien op RTL4. De rest van de afleveringen volgen exclusief op Videoland.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
De TV van gisteren: start nieuw seizoen Het Perfecte Plaatje op Reis verbaast kijkers
08:46Mattie en Marieke stoppen met ochtendshow bij Qmusic: 'Nieuw avontuur'
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Shetland, Het perfecte plaatje op reis, King Arthur: Legend of the Sword
20:54Interview Raymond Mens onderbroken door Argentijnse fan: 'En nu wegwezen!' (video)