TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Deze reeks van Vienna Blood zit net even anders in elkaar dan de kijkers gewend zijn. Politieagent Oskar (Juergen Maurer) en arts - en leerling van Sigmund Freud - Max (Matthew Beard) beginnen niet wekelijks aan een verse moord. De ongrijpbare Mephisto houdt de twee speurders het hele slotseizoen van deze historische politieserie bezig.
De zaak komt aan het rollen als de Weense politie wapenhandelaar Burgstaller in handen krijgt. Die belooft in ruil voor strafvermindering informatie over deze schimmige figuur, naar wie geheim agent Strasser al tijden op zoek is.
Maar net voor Burgstaller uit de school kan klappen, vliegen de kogels hen om de oren. Max en Oskar onderzoeken de zaak en stuiten op een complot met mogelijke gevolgen voor de toekomst van Oostenrijk.
Deze aflevering van Vienna Blood zie je op vrijdag 21 maart 2025 vanaf 21:00 uur op BBC First.
De TV van gisteren: nieuwe advocatenserie Pro Deo van start met mooie kijkcijfers en positieve reacties
06:47Vanavond op TV: Bij ons op de Wallen, André Hazes: En nu ..., Conspiracy Theory
21:43Pro Deo met Tjitske Reidinga van start: kijkers hebben hun oordeel klaar
19:25Moeder Paul de Leeuw overleden: 'Dag mama, wat was het leuk'
19:08Tjitske Reidinga wilde acteerwereld achter zich laten, maar Pro Deo veranderde alles