TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De voormalig GTST-acteur laat in deze reeks zien dat hij meer is dan zijn eerder gespeelde karakters Mike en Mega Toby.
Lees ook: De beste nieuwe films en series die in augustus op Netflix staan
De Vlaamse fictiereeks Onder Vuur draait om een onstuimige groep brandweermannen en -vrouwen van de Oostendse post Oosteroever. Hun motto: het redden van levens gaat voor de regels volgen. Wanneer luitenant Patrick onverwacht besluit te vertrekken uit het korps, voelt iedereen zich in de steek gelaten. En met name Dominique (Lien De Graeve), de nieuwe vrouwelijke luitenant, moet dat bekopen.
Ergens is dat ook niet zo vreemd. Ze heeft namelijk het idee in haar hoofd gehaald om de Oostendse cowboys te transformeren tot de strenge standaard die de Brugse commandopost voor ogen heeft. Dit tot groot ongenoegen van het korps bestaande uit onder meer sergeant Orlando Foncke (Louis Talpe). Wanneer er bovendien door een fout onschuldige slachtoffers vallen, komt het voorbestaan van de post op losse schroeven te staan.
Bekijk hier snel de trailer.
Onder Vuur is vanaf 24 augustus te zien op de Nederlandse Netflix.
Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan tijdens het WK voetbal, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Het is eindelijk tijd voor het WK Voetbal 2026 en natuurlijk juichen we Nederland zo hard mogelijk toe, maar het is ook leuk als je zelf in de prijzen kunt vallen.
Sjoerd van Ramshorst blikt vooruit op het WK voetbal: 'Het kan zomaar in één keer klaar zijn'
10:27In deze stad komt het Glazen Huis van 3FM Serious Request in 2026 te staan
10:00Noa Vahle, Sjoerd Mossou en Youri Mulder delen hun voorspellingen voor het WK voetbal 2026
10:00Noa Vahle heeft zin in het WK Voetbal: 'Ik ben de enige die namens SBS6 gaat'
09:49Spraakmakende kandidate Julia keert terug in De Bondgenoten: 'Zo'n kans ga je nooit meer krijgen'