TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De serie met de Vlaamse acteur Lucas Van den Eynde in de hoofdrol neemt de kijker onder andere mee naar een ijsroomfabriek.
De komische crimeserie Glad IJs volgt Phil 'Frisco' Druyts (Lucas Van den Eynde), een hardwerkende bedrijfsleider die extreem populair is onder zijn werknemers, maar onwetend is over alles wat er gebeurt in zijn familie. Het zit namelijk zo: zijn levenswerk verdwijnt als sneeuw voor de zon als zijn oudste zoon Felix (Nico Sturm) en zijn echtgenote Ariane (Viv van Dingenen) de ijsfabriek achter zijn rug verkopen aan multinationals. En dat kan Phil natuurlijk niet zomaar accepteren.
Teleurgesteld bedenkt Phil een plan om wraak te nemen en een deel van zijn zuur verdiende geld terug te verdienen. Wanneer Phil echter ontvoerd wordt staat het hele land in rep en roer… De vraag is dan ook: wie zit erachter?
Glad IJs is vanaf 20 mei wekelijks om 21:30 uur te zien bij Veronica.
Johan Derksen wil alleen onder déze voorwaarde meedoen aan de Bevers-film
18:46Reallifesoap André Hazes keert terug, maar niet bij SBS6
15:01De Frogers verhuizen naar RTL en Videoland
14:10Dit vinden kijkers van A Beautiful Mess met Carice van Houten
13:25Dit is waarom Even Tot Hier zo succesvol is