TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De serie met de Vlaamse acteur Lucas Van den Eynde in de hoofdrol neemt de kijker onder andere mee naar een ijsroomfabriek.
De komische crimeserie Glad IJs volgt Phil 'Frisco' Druyts (Lucas Van den Eynde), een hardwerkende bedrijfsleider die extreem populair is onder zijn werknemers, maar onwetend is over alles wat er gebeurt in zijn familie. Het zit namelijk zo: zijn levenswerk verdwijnt als sneeuw voor de zon als zijn oudste zoon Felix (Nico Sturm) en zijn echtgenote Ariane (Viv van Dingenen) de ijsfabriek achter zijn rug verkopen aan multinationals. En dat kan Phil natuurlijk niet zomaar accepteren.
Teleurgesteld bedenkt Phil een plan om wraak te nemen en een deel van zijn zuur verdiende geld terug te verdienen. Wanneer Phil echter ontvoerd wordt staat het hele land in rep en roer… De vraag is dan ook: wie zit erachter?
Glad IJs is vanaf 20 mei wekelijks om 21:30 uur te zien bij Veronica.
Vanavond op TV: Dwars door de Pyreneeën, Expeditie Robinson, Platoon
10:24Jaap Reesema moest zelf ook auditie doen voor Sing with me
10:02Yvon Jaspers (53) hoort weer na operatie: ‘Word zelfs blij van de wasmachine’
10:00Waylon legt uit hoe Sing with Me precies werkt: 'Het gaat echt om het plezier'
09:53Hélène Hendriks (46) ziet Sara bij Talpa: tekent voor vijf jaar bij