TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De serie met de Vlaamse acteur Lucas Van den Eynde in de hoofdrol neemt de kijker onder andere mee naar een ijsroomfabriek.
De komische crimeserie Glad IJs volgt Phil 'Frisco' Druyts (Lucas Van den Eynde), een hardwerkende bedrijfsleider die extreem populair is onder zijn werknemers, maar onwetend is over alles wat er gebeurt in zijn familie. Het zit namelijk zo: zijn levenswerk verdwijnt als sneeuw voor de zon als zijn oudste zoon Felix (Nico Sturm) en zijn echtgenote Ariane (Viv van Dingenen) de ijsfabriek achter zijn rug verkopen aan multinationals. En dat kan Phil natuurlijk niet zomaar accepteren.
Teleurgesteld bedenkt Phil een plan om wraak te nemen en een deel van zijn zuur verdiende geld terug te verdienen. Wanneer Phil echter ontvoerd wordt staat het hele land in rep en roer… De vraag is dan ook: wie zit erachter?
Glad IJs is vanaf 20 mei wekelijks om 21:30 uur te zien bij Veronica.
De TV van gisteren: Undercover in Nederland-kijkers zijn niet te spreken over aanpak Alberto Stegeman
06:47Vanavond op TV: NPO Doc: Knokke in Cadzand, De slechtste chauffeur van Nederland, Morbius
22:28Opvallend: Johan Derksen schiet vrouw in publiek te hulp tijdens uitzending Vandaag Inside (video)
16:07De eerste deelnemers van de spelshow Hitster zijn bekend
15:13Johan Jelies blijkt hondenhater: 'Rij 'm maar voor z'n flikker'