TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De ontmoeting tussen Albert Plesman en Anthony Fokker op de Eerste Luchtvaarttentoonstelling Amsterdam (ELTA) in 1919 is de start van een turbulente samenwerking. De luchtvaartpioniers staan totaal verschillend in het leven, maar hebben elkaar nodig om Nederland tot een belangrijke speler in de luchtvaart te maken.
Het door Plesman (Steef de Bot) opgerichte KLM kampt in Vliegende Hollanders met opstartproblemen. Het bedrijf draait verlies en Plesman ruziet met zijn raad van bestuur over de te volgen koers. Vliegtuigbouwer Fokker (Bram Suijker) worstelt met een belastingschuld en overtuigt Plesman ervan nieuwe toestellen bij hem te bestellen. Ze lijken hetzelfde doel te hebben, maar de zachtaardige Plesman weet niet of hij de gehaaide Fokker kan vertrouwen.
Eva Jinek maakt korte metten met beklag van Boris Becker over interview: 'Natúúrlijk vraag ik naar zijn dochter'
10:00Mariska en Frans Bauer blikken vooruit op Frans & Mariska: Stellen op de Proef: 'Zijn we er aan toe om te emigreren?'
08:54De TV van gisteren: kijkers The Masked Singer diep onder de indruk van de Teckel
06:47Vanavond op TV: Kefah en de wijzen, The tribute: Battle of the bands, The Shape of Water
00:01Advent dag 20 | Deze tv-momenten uit 2025 zullen we niet snel meer vergeten