TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De ontmoeting tussen Albert Plesman en Anthony Fokker op de Eerste Luchtvaarttentoonstelling Amsterdam (ELTA) in 1919 is de start van een turbulente samenwerking. De luchtvaartpioniers staan totaal verschillend in het leven, maar hebben elkaar nodig om Nederland tot een belangrijke speler in de luchtvaart te maken.
Het door Plesman (Steef de Bot) opgerichte KLM kampt in Vliegende Hollanders met opstartproblemen. Het bedrijf draait verlies en Plesman ruziet met zijn raad van bestuur over de te volgen koers. Vliegtuigbouwer Fokker (Bram Suijker) worstelt met een belastingschuld en overtuigt Plesman ervan nieuwe toestellen bij hem te bestellen. Ze lijken hetzelfde doel te hebben, maar de zachtaardige Plesman weet niet of hij de gehaaide Fokker kan vertrouwen.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'
10:14Job Knoester openhartig over eigen verlies na nieuws Cody Gakpo: 'Ik kan hier niet onbewogen naar kijken'
10:00Eva Eikhout deelt haar tv-aanraders: 'Of ik wil meedoen aan WIDM? Honderd procent'
09:42Wat een score: Nederland - Marokko trok recordaantal kijkers in het holst van de nacht
09:08De TV van gisteren: kijkers stomverbaasd over 'niet terechte' afvaller Het Perfecte Plaatje op Reis