TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De relatie tussen Albert Plesman en Anthony Fokker lijkt op één lange prestigestrijd uit te draaien. Het is inmiddels 1934 en Plesman (Daan Schuurmans) en Fokker (Fedja van Huêt) staan in Vliegende Hollanders weer recht tegenover elkaar. Het is het jaar van de legendarische luchtrace van Londen naar Melbourne. Die wordt gehouden om te laten zien dat vliegtuigen veilige vervoersmiddelen zijn.
Er is in Nederland veel belangstelling voor de tocht en KLM speelt hier slim op in door er een strijd met Fokker van te maken. De belangen zijn groot, want KLM doet mee met het eerste in Amerika gebouwde toestel, een DC-2: de Uiver. Dit moderne vliegtuig heeft een aluminiumconstructie en Plesman wil bewijzen dat de metalen toestellen beter zijn dan die van Fokker.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Samenvatting Nederland - Japan WK voetbal 2026 (zonder spoilers)
08:08De TV van gisteren: 'Het is maar goed dat Johan Derksen geen zoon heeft'
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Jurassic Park
10:36Terugkijken: bekijk de hoogtepunten van Brazilië - Marokko (video)
09:55Hélène Hendriks sneert naar RTL Tonight: 'Compilatie van hoogtepunten...' (video)