TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
"Het was een pittige tijd voor Linda toen de serie werd opgenomen, dus ik vind het heel knap en professioneel hoe energiek ze op de set stond. Het valt me op dat ze altijd goede ideeën heeft. En ook precies de juiste mensen om zich heen verzamelt", zegt de acteur in een interview met NU.nl.
Five Live komt uit de koker van Linda en Waldemar weet dat veel van haar series een succes waren. "Mensen zien het daarom misschien als een vanzelfsprekendheid als een De Mol-serie het goed doet. Maar dat komt echt doordat Linda knetterhard werkt en een fantastisch team om zich heen verzamelt", zegt hij daarover. Onder meer Divorce en Gooische Vrouwen deden het erg goed.
Five Live is vanaf zondag 2 oktober wekelijks om 21:30 uur te zien op SBS6. Elke maandag volgt de uitzending op Videoland. Naast Waldemar en Linda zijn onder meer Daan Schuurmans en Abbey Hoes in de dramaserie te zien.
De TV van gisteren: slechte start voor Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte
21:46Dit zijn de finalisten van The Voice of Holland 2026
21:20Abrupt einde aan Flikken-avontuur voor deze BN'er
19:46Camiel Kesbeke houdt vader Oos voor de gek met neptelefoontje
17:00Komende maand in GTST: Draagmoeders, eitjes en onverwachte zwangerschappen