TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Wilbert Gieske vertelt in RTL Boulevard over de opnames die ondanks alle nieuwe gezichten toch als vanouds voelden.
Gieske stond aan de wieg van de serie in 1990 en bleef tot 2008 een vaste waarde. Hij maakt sinds die tijd korte comebacks, voor het laatst in 2019 rond 5 december.
Toch heeft volgens hem de tijd stilgestaan: "Het voelt alsof Robert nooit is weggeweest. Het is echt fantastisch. Je ziet al die mensen die je klein hebt zien binnenkomen en die nu verantwoordelijke posities in de serie bekleden. Je ziet ook al die collega's die weggeweest zijn en nu terug zijn."
Gieske geeft wel toe dat hij geen idee had wie de nieuwe aanwas was in de cast: "Ik ken alleen de oudjes, haha. De jonkies komen beleefd een hand geven, en dan vraag ik wat ze spelen, en dan weet ik nog niets."
Gelukkig voor Gieske speelt hij het gros van zijn scenes met Laura (Jette van der Meij). Zijn personage keert terug om haar verjaardag te vieren maar blijft een tijdje plakken en dat maakt Laura's nieuwe man Henk (Johnny Kraaijkamp) wat ongemakkelijk.

Gieske heeft plezier in zijn rentree, ook omdat hij moeiteloos de draad weer oppakte met Jette: "We kunnen lezen en schrijven met elkaar, we kennen elkaar zo goed in die rol. Dat is gewoon een inkoppertje."
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
De Bondgenoten weten het zeker: Nederland gaat winnen
14:25Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
13:44Joop van den Ende geëerd met de Gouden Televizier Oeuvre-Ring
13:25Marieke Elsinga ramde lantaarnpaal nadat ze in slaap viel achter het stuur
11:31Tygo Gernandt komt met nieuwe reportageserie