TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het verhaal in Woeste Grond, over een familie die worstelt met de toekomst van hun melkveebedrijf, is zeer actueel. Eigenlijk is dat puur toeval. Regisseur Johan Nijenhuis diende het plan voor deze serie namelijk jaren geleden al in bij AVROTROS. Van Caroline van der Plas en de BBB had toen nog niemand gehoord.
Aan de lokale nieuwssite 1Twente vertelde Nijenhuis dat kijkers geen geromantiseerd beeld van het boerenleven hoeven te verwachten. Ook liet hij weten dat de opnames plaatsvonden op een melkveebedrijf dat een paar jaar geleden is uitgekocht.
Nijenhuis spreekt van ‘de grootste filmset van Nederland sinds Flodder van Dick Maas in Almere’. Behalve op deze ‘hoofdset’ in Hoge Hexel filmden de makers ook in onder meer Wierden en Den Ham.
Woeste Grond is dagelijks om 19:25 uur te zien bij AVROTROS op NPO 1 en NPO Start.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
13:17Raymond Mens laat Hugo Borst keuren in Amerikaanse gaybar
12:05Arnout Hauben kondigt vervolg op tv-hit Dwars door de lage landen aan
11:40Stars on stage-winst Sosha Duysker lekte vroegtijdig uit door Disney-reclame