TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De knipperlichtrelatie tussen Britt Ottink (Pip Lieke Lucas) en Sasha (Davy Gomez) bereikt in Woeste Grond een dramatisch punt als hij naar de Verenigde Staten vertrekt om daar te gaan toeren met de band. Britt, zangeres in dezelfde groep maar zwanger van hun kind, kan om die reden helaas niet mee.
Haar moeder Vera (Peggy Vrijens) is getuige van het emotionele afscheid tussen haar dochter en Sasha. Britt is verdrietig, maar krijgt het ondertussen Spaans benauwd van alle goedbedoelde hulp die ze van haar familie krijgt.
Verder is hond N’oont het slachtoffer van een actuele kwestie. Wat de bijzondere naam betreft: N’oont is een variatie op het Twents dialectwoord N’hoont en betekent ‘de hond van’. Hond N’oont heet in het echte leven overigens Bodhie.
Deze aflevering van Woeste Grond is op vrijdag 22 augustus 2025 om 19:25 uur te zien op NPO 1.
Vanavond op TV: Sint & De Leeuw, The masked singer, Flodder 3
06:00Advent dag 5 | Win het B&B Vol Liefde Zomerspel
19:43Ewout Genemans loopt mee met politie in Kaapstad voor nieuw seizoen Ewout
19:19Talpa schuift startdatum De Juice van Yvonne Coldeweijer vooruit, reden blijft onduidelijk
18:43Nederland doet definitief niet mee aan het Eurovisie Songfestival 2026