TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
In het scherpe comedydrama Zina slaan vijf jonge vrouwen met een Marokkaanse achtergrond zich moedig door het leven, dat nogal wat ups en downs voor hen in petto heeft. Het idee voor de serie ontstond na het grote succes van de theatervoorstelling Melk & dadels, waarin actrices uitvergrotingen van zichzelf speelden.
Voor de serie kregen de makers alle creatieve vrijheid om te bedenken wat ze wilden. Dat maakt Zina voor hoofdpersoon Amal (Soumaya Ahouaoui) een wilde achtbaanrit. Zo werd ze op haar trouwdag niet de gelukkige bruid van haar Younes, maar een rouwende alleenstaande. Bovendien ontdekte ze dat ze zwanger is, terwijl Younes geen kinderen kon krijgen. In de aflevering van deze week mag Amal haar vriendinnen uitleggen hoe dat zo gekomen is.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden
09:16Staat Johnny de Mol open voor terugkeer in GTST?
09:09Samenvatting Nederland - Japan WK voetbal 2026 (zonder spoilers)
08:08De TV van gisteren: 'Het is maar goed dat Johan Derksen geen zoon heeft'
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Jurassic Park