TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Manuëla ligt sinds vijf weken in coma
Nadat de pas 61-jarige Manuëla Kemp in december in Portugal een ongeluk met haar scooter kreeg ligt ze in coma en afgelopen week werd duidelijk dat de voormalige RTL-presentatrice daar helaas niet meer uit zal ontwaken. Ze is maandag met een speciale vlucht naar Amsterdam gekomen en ligt daar nu in het ziekenhuis op de intensive care.
Evert Santegoeds onderhoudt nauw contact met haar man Tjerk Lammers, die deze dagen vermoedelijk geen moment van de zijde van 'zijn Manuëla' zal wijken, en stelt dat ze daarnaast ook nog meer bezoek zal krijgen. 'Er zullen ook nog wat vrienden van haar langskomen', aldus de hoofdredacteur van Privé.
Het zullen erg lastige dagen worden, zo geeft Evert aan: 'Op een gegeven moment zal het besluit moeten worden genomen om haar leven te beëindigen en dat is natuurlijk een moment waar iedereen ongelofelijk tegen op ziet.
Bekijk het fragment van Shownieuws hieronder
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'