TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Manuëla ligt sinds vijf weken in coma
Nadat de pas 61-jarige Manuëla Kemp in december in Portugal een ongeluk met haar scooter kreeg ligt ze in coma en afgelopen week werd duidelijk dat de voormalige RTL-presentatrice daar helaas niet meer uit zal ontwaken. Ze is maandag met een speciale vlucht naar Amsterdam gekomen en ligt daar nu in het ziekenhuis op de intensive care.
Evert Santegoeds onderhoudt nauw contact met haar man Tjerk Lammers, die deze dagen vermoedelijk geen moment van de zijde van 'zijn Manuëla' zal wijken, en stelt dat ze daarnaast ook nog meer bezoek zal krijgen. 'Er zullen ook nog wat vrienden van haar langskomen', aldus de hoofdredacteur van Privé.
Het zullen erg lastige dagen worden, zo geeft Evert aan: 'Op een gegeven moment zal het besluit moeten worden genomen om haar leven te beëindigen en dat is natuurlijk een moment waar iedereen ongelofelijk tegen op ziet.
Bekijk het fragment van Shownieuws hieronder
Heeft Erica Terpstra haar reis naar Mexico voor Erica op Reis al gemaakt?
15:19Floortje Dessing heeft bijzondere ontmoeting met oude bekende uit haar reisprogramma
14:54Massa is Kassa: Wendy stapt boos de auto uit
14:06Zaterdag in The Tribute: Cesar Zuiderwijk in tranen
13:05Tina Nijkamp: 'Deze presentator moet in 2026 de Televizier-Ring winnen'