TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Grives werd op 21 juli opgepakt op het terrein van het dancefestival Tomorrowland in het Belgische Boom. Volgens het Openbaar Ministerie had de actrice op dat moment xtc-pillen, MDMA, cocaïne en ketamine bij zich. Op haar logeeradres vonden de dienders nog meer verboden middelen. Volgens haar advocaat John Maes had de 34-jarige Rotterdamse de spullen op zak om zich in te leven in een rol.
Grives betaalde vorige week en borgsom van 5000 euro waardoor ze sinds afgelopen vrijdag haar proces in vrijheid mag afwachten. Ook een tweetal Amerikaanse vriendinnen worden als verdachte gezien, maar volgens Grives handelde zij alleen. Naar verwachting volgt de uitspraak van de zaak zo'n vier weken na de zitting van 10 oktober.
Mart Hoogkamer hoopt dat er een De Bondgenoten VIPS komt zodat hij mee kan doen: 'Ik vind het zo'n spraakmakend programma'
10:08Je ziet het nieuwste seizoen van Down the Road (België) nu bij NPO Start
09:25Oud-deelnemer Chantal had wel willen trouwen met Rob in Married at First Sight
09:15De TV van gisteren: de kijkers van Heel Holland Bakt Elke Dag ergeren zich groen en geel aan deelnemer Rik
20:01Videoland deelt trailer Kees Flodder vol bekende gezichten