TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Adriaan van Dis laat zich vereeuwigen in de twaalfde reeks van Sterren op het doek. Omroep MAX bevestigt de deelname van de 73-jarige auteur en presentator.
In een persbericht doet MAX uit de doeken wat Van Dis te wachten staat.
Net als in voorgaande seizoenen reist presentator Özcan Akyol met drie schilders naar een plek die van betekenis is voor de geportretteerde. In het geval van Adriaan is de keus gevallen op de Hilversumse HBS waar hij zijn middelbare schooltijd doorbracht. Het weerzien met 't oude gebouw roept herinneringen op bij Adriaan die direct weer aanleiding zijn voor een gesprek met Eus, terwijl de schilders hun werk doen.
Adriaan is de tweede naam van het seizoen die door Omroep MAX is prijsgegeven. Het nieuwe seizoen van de populaire interviewreeks gaat zaterdag 31 oktober van start met Eva Jinek, een gast waar de makers al jarenlang achteraan zaten. Een week later is Adriaans aflevering aan de beurt, op 8 november om 20.35 uur op NPO 2.
Partnerbijdrage
Vandaag is het tijd voor een van de meest aansprekende duels uit de Premier League: de Manchester Derby. Manchester United en Manchester City strijden om de eer van de stad. Je ziet de kraker live op Viaplay.
Vanavond op TV: Onze vrouw in Rio, Studio sport voetbal, Pineapple Express
11:23Oscar is klaar met Eline na B&B Vol Liefde-reünie: 'Duidelijk waar de prioriteiten liggen'
10:58Johan Derksen doet boekje open over rel rond Olcay Gulsen en Jaimie Vaes na spraakmakend fragment Buzz
10:01Adám maakt indruk met zijn drie liefdespartners in Got Talent
08:17De TV van gisteren: kijkers huilen mee met Frans bij emotionele aflevering van De Bauers