TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Adriaan van Dis laat zich vereeuwigen in de twaalfde reeks van Sterren op het doek. Omroep MAX bevestigt de deelname van de 73-jarige auteur en presentator.
In een persbericht doet MAX uit de doeken wat Van Dis te wachten staat.
Net als in voorgaande seizoenen reist presentator Özcan Akyol met drie schilders naar een plek die van betekenis is voor de geportretteerde. In het geval van Adriaan is de keus gevallen op de Hilversumse HBS waar hij zijn middelbare schooltijd doorbracht. Het weerzien met 't oude gebouw roept herinneringen op bij Adriaan die direct weer aanleiding zijn voor een gesprek met Eus, terwijl de schilders hun werk doen.
Adriaan is de tweede naam van het seizoen die door Omroep MAX is prijsgegeven. Het nieuwe seizoen van de populaire interviewreeks gaat zaterdag 31 oktober van start met Eva Jinek, een gast waar de makers al jarenlang achteraan zaten. Een week later is Adriaans aflevering aan de beurt, op 8 november om 20.35 uur op NPO 2.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Nieuwkomer GTST keek de serie nog nooit
11:12Denise uit de Hanslers is 'Supergelukkig' maar niet iedereen lijkt haar te geloven
11:10Juliette van Ardenne terug bij GTST, maar niet als Rosie
11:00Dit programma vervangt Oh Oh Den Haag op SBS6
08:36Undercover in Nederland verhuist naar de maandagavond en is vanaf deze datum weer te zien