TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Albert beseft zich achteraf dat hij te dominant was over presentator Jan Versteegh. “Of ik te dominant was? Ja, absoluut. Ik deed op tv alsof ik in een vergadering zat of met personeel praatte. Dit was een totaal andere situatie en dat heb ik nu geleerd”, zegt Verlinde op NPO Radio 1.
Dat hij na RTL Boulevard opnieuw zijn mening ging verkondigen in een entertainmentprogramma, vindt Albert nu een vergissing. “Eigenlijk ging je dat waar je altijd in gepionierd hebt weer doen. Ik had na een paar weken al wel in de gaten van: dit gaat hem niet worden.”
Albert maakte nadat hij de grote baas werd bij Stage Entertainment, na een aantal jaar zijn rentree op televisie. Dat heeft hij onderschat. “Ik deed geen tv meer en in het begin zeiden mensen tegen me: ‘Albert, je zit aan die tafel alsof je een vergadering voorzit’.”
Inmiddels is hij zoals hij zelf van mening dat hij bij Shownieuws, waar hij hetzelfde werk doet als voorheen, rustiger is. “Nu doe ik Shownieuws af en toe, maar dat ben ik zelf ooit begonnen, dus dat vind ik leuk en prima. Maar een nieuw programma opstarten dat eigenlijk is wat je al deed, moet ik eigenlijk niet doen.”
Wanneer is The Tribute: Battle of the Bands weer op tv?
10:51Deze ‘red flags’ vielen op bij Winter Vol Liefde-Gilbert: ‘Gewoon een engerd’
10:05Yvon Jaspers enorm geschrokken van ongeluk boer Geert: ‘Alsof familielid iets overkomt’
09:00De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers dolblij voor Robin en Pearl, maar ook voor Elsje
06:47Vanavond op TV: Flikken Maastricht, The voice of Holland, Pixels