TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Albert vertelde in Shownieuws contact te hebben gehad met La Paay die tussen neus en lippen door bekende dat ze de eer aan zichzelf heeft gehouden tijdens de opnames.
Volgens Albert kwam Patricia tijdens de tweede aflevering tot de conclusie dat de fotowedstrijd toch te fysiek inspannend voor haar was. Met name de buitenshoot waarbij ze achter roofvogels aan moest hollen was teveel van het goede voor de 72-jarige polderdiva die in 2018 een nieuwe heup kreeg. Verlinde verklaarde dat Patricia achter de schermen de jury zou hebben geadviseerd haar maar weg te stemmen zodat de negen andere hobbyfotografen veilig waren. Patricia vloog er daarop inderdaad als eerste uit.
Een woordvoerder van RTL 4 laat echter weten dat er niets van Alberts beweringen klopt: "De vakjury beoordeelt het fotowerk van alle kandidaten, zo ook de foto’s van Patricia. Haar foto’s waren van matige kwaliteit en daarom is zij uit het programma gestemd."
Van Onschatbare Waarde van Dionne Stax krijgt een kerstspecial
08:45De TV van gisteren: Kijkers geëmotioneerd door aangrijpende zaak in Bureau Utrecht
06:47Vanavond op TV: In de voetsporen van de jaren 80, Ewout: Gevaarlijke gevangenissen, Now You See Me 2
21:28Dit vinden kijkers van de seizoensstart van Medisch Centrum West
16:12Er komt een tweede seizoen van talkshow Goedenavond Nederland