TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Albert vertelde in Shownieuws contact te hebben gehad met La Paay die tussen neus en lippen door bekende dat ze de eer aan zichzelf heeft gehouden tijdens de opnames.
Volgens Albert kwam Patricia tijdens de tweede aflevering tot de conclusie dat de fotowedstrijd toch te fysiek inspannend voor haar was. Met name de buitenshoot waarbij ze achter roofvogels aan moest hollen was teveel van het goede voor de 72-jarige polderdiva die in 2018 een nieuwe heup kreeg. Verlinde verklaarde dat Patricia achter de schermen de jury zou hebben geadviseerd haar maar weg te stemmen zodat de negen andere hobbyfotografen veilig waren. Patricia vloog er daarop inderdaad als eerste uit.
Een woordvoerder van RTL 4 laat echter weten dat er niets van Alberts beweringen klopt: "De vakjury beoordeelt het fotowerk van alle kandidaten, zo ook de foto’s van Patricia. Haar foto’s waren van matige kwaliteit en daarom is zij uit het programma gestemd."
Partnerbijdrage
Nieuwe gezichten voor De Juice: Net5 strikt Wiesje Hillen en Iris Enthoven
16:11Waarom is dit seizoen van De Rijdende Rechter nu alweer afgelopen?
14:27Johan Derksen: 'Deze tatoeage zette ik voor mijn vrouw Isabelle'
13:43'Je kan alleen maar fan zijn van Churandy Martina'
13:14Cindy Lammerts uit MAFS: 'Bijzonder dat kijkers dit deden nadat ze mij zagen'