TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Albert vertelde in Shownieuws contact te hebben gehad met La Paay die tussen neus en lippen door bekende dat ze de eer aan zichzelf heeft gehouden tijdens de opnames.
Volgens Albert kwam Patricia tijdens de tweede aflevering tot de conclusie dat de fotowedstrijd toch te fysiek inspannend voor haar was. Met name de buitenshoot waarbij ze achter roofvogels aan moest hollen was teveel van het goede voor de 72-jarige polderdiva die in 2018 een nieuwe heup kreeg. Verlinde verklaarde dat Patricia achter de schermen de jury zou hebben geadviseerd haar maar weg te stemmen zodat de negen andere hobbyfotografen veilig waren. Patricia vloog er daarop inderdaad als eerste uit.
Een woordvoerder van RTL 4 laat echter weten dat er niets van Alberts beweringen klopt: "De vakjury beoordeelt het fotowerk van alle kandidaten, zo ook de foto’s van Patricia. Haar foto’s waren van matige kwaliteit en daarom is zij uit het programma gestemd."
De TV van gisteren: Halftime Show WK beter bekeken dan de finale zelf
09:12Bekijk de samenvatting van de WK Finale tussen Spanje en Argentinië
08:12Kijk hier de Halftime Show van de WK-finale terug
06:47Vanavond op TV: After the flood, De bondgenoten, The Hangover
10:46Rob Goossens valt Johan Derksen (77) aan op leeftijd: 'Raakt steeds vaker de weg kwijt'