TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In gesprek bij BNR geeft Albert tekst en uitleg over zijn relatief lege tv-agenda.
Albert tekende in 2019 een driejarig contract bij SBS 6 waar hij het boegbeeld moest worden van het nieuwe, dagelijkse entertainmentprogramma 6 inside. Helaas voor Albert en co-host Jan Versteegh sloeg deze vooraf als 'Boulevard-killer' aangekondigde titel totaal niet aan.
Na een klein half jaar was het gedaan met 6 inside en sindsdien zijn Alberts wapenfeiten op televisie uiterst beperkt. Als directeur van musicalbedrijf Stage Entertainment heeft Verlinde echter genoeg te doen, zeker in coronatijd: "Ik ben de afgelopen tijd heel druk bezig geweest en juist in zo’n tijd is het belangrijk om er als managing director er te staan. Je moet allerlei scenario’s bedenken en je moet het personeel begeleiden in deze fase."
Bij BNR kon Albert onthullen dat er geen nieuwe programma's voor hem in de pijplijn zitten en dat hij dat ook niet verwacht tot zijn contract volgend jaar mei afloopt. Vooralsnog schuift hij uitsluitend af en toe aan bij Shownieuws. "Dat vind ik wel weer leuk om te doen. Dat is een beetje thuiskomen. Het is het programma dat ik eigenlijk ooit begonnen ben.”
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
Vanavond op TV: Dertigers, Vera, A Knight's Tale
20:54Marieke Elsinga maakt dit najaar comeback bij RTL Boulevard
16:06André Rieu opnieuw op Vrijthof maar wat als Nederland dan een WK-wedstrijd speelt?
16:00Nieuwe docuserie over Lil Kleine op komst: Terug
14:49Victor Vlam: 'Deze beelden gaan gebruikt worden om mij voor schut te zetten'