TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In gesprek bij BNR geeft Albert tekst en uitleg over zijn relatief lege tv-agenda.
Albert tekende in 2019 een driejarig contract bij SBS 6 waar hij het boegbeeld moest worden van het nieuwe, dagelijkse entertainmentprogramma 6 inside. Helaas voor Albert en co-host Jan Versteegh sloeg deze vooraf als 'Boulevard-killer' aangekondigde titel totaal niet aan.
Na een klein half jaar was het gedaan met 6 inside en sindsdien zijn Alberts wapenfeiten op televisie uiterst beperkt. Als directeur van musicalbedrijf Stage Entertainment heeft Verlinde echter genoeg te doen, zeker in coronatijd: "Ik ben de afgelopen tijd heel druk bezig geweest en juist in zo’n tijd is het belangrijk om er als managing director er te staan. Je moet allerlei scenario’s bedenken en je moet het personeel begeleiden in deze fase."
Bij BNR kon Albert onthullen dat er geen nieuwe programma's voor hem in de pijplijn zitten en dat hij dat ook niet verwacht tot zijn contract volgend jaar mei afloopt. Vooralsnog schuift hij uitsluitend af en toe aan bij Shownieuws. "Dat vind ik wel weer leuk om te doen. Dat is een beetje thuiskomen. Het is het programma dat ik eigenlijk ooit begonnen ben.”
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij