TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In haar column in het AD geeft Angela legio voorbeelden van recente Talpa-aankopen die inmiddels moedeloos en werkeloos op de reservebank zijn beland.
De Jong meent dat Talpa niet zorgvuldig met haar presentatoren omspringt zodra het even wat minder gaat: "Eerst worden tv-presentatoren met grote zakken geld en torenhoge beloften gelokt. Ze krijgen grote projecten, maar zodra het flopt, hoor je weinig meer van ze."
Als voorbeeld noemt Angela onder meer Merel Westrik die na het floppen van Ladies night niet meer te zien is. Onlangs presenteerde ze een eenmalige corona thema avond voor de zender. Maar ze is niet alleen: "Neem een Olcay Gulsen en Leonie ter Braak. Stuk voor stuk leuke, talentvolle vrouwen die overlopen van ambitie. Maar waar zijn ze?"
Angela vreest zelfs dat Linda de Mol gevaar loopt haar reputatie als tv-legende te verliezen nu ze bij SBS zit: "De kijkcijfers van Miljoenenjacht zijn nog prima en ze leidt het koffertjesspel als vanouds. Maar verder? Het is angstvallig stil rondom Net 5 Powered by LINDA. En Ik hou van Holland kan echt niet meer. Eén seizoen bij SBS 6 was best leuk, uit pure nostalgie. Maar daarmee was het klaar."
Dit programma vervangt The Voice of Holland na de spannende finale
10:03Martine van Os stelt prangende vraag aan We Zijn er Bijna!-opvolger Marlijn Weerdenburg: 'Ik wil niet vervelend doen'
10:00Dit is de favoriete serie van Harm Edens: 'Je gaat echt van de personages houden'
09:15Zo reageren alle verbannelingen op de ontmaskering van De Verraders: 'Hoe kan dit?'
08:50De TV van gisteren: Kijkers te spreken over vlotte montage Married at First Sight
Een groep van 47 samoerai wil in 47 Ronin wraak op de man die hun meester heeft gedood.
