TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
The voice-caoch Anouk helpt haar pupil Dani van Velthoven. Ze betaalt een psycholoog, uit eigen zak, nadat de vriend van Dani zich van het leven beroofde.
In mei stapte Azad, de vriend van Dani, uit het leven. Tijdens een gesprek met het AD vertelt de zanger dat hij dit niet aan zag komen. "Misschien was ik vlak na The voice veel met mezelf bezig. Blijkbaar had Azad toch een muur, waarvan ik dacht dat ik die na anderhalf jaar wel had doorbroken.”
De gebeurtenis had uiteraard een enorme impact en het ging niet goed met Dani. Hij zocht hulp bij Anouk, die zijn coach was tijdens The voice. En Anouk hielp. "Aan de telefoon vroeg ze of ik professionele hulp had, maar ik zei dat er lange wachttijden waren voor psychologen. 'Dan regel ik er een voor je', zei ze. Sindsdien heb ik eens in de zoveel tijd een sessie en ik heb geen rekening gezien, die heeft Anouk voor me betaald. Ze is zo’n lieve vrouw."
Mexx uit B&B Vol Liefde onthult: 'Dit heb ik van het programma geleerd'
13:14Dit programma vervangt We Zijn er Bijna! op NPO1
12:12'Dit is het mooiste fragment van dit seizoen van B&B Vol Liefde'
11:01Met dit programma keert Huub Stapel als presentator terug op tv
10:10Zo laat moet je klaarzitten voor de reünie van B&B Vol Liefde op Videoland