TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Televisiemaker Arjen Lubach is afgelopen jaar behandeld aan een gezwel op zijn schildklier. Gelukkig ging het volgens Lubach om een goedaardig gezwel. “Mijn halve schildklier is eruit gehaald.”
Het medische nieuws vertelde Lubach in de uitzending van Sterren op het doek waarin Özcan Akyol (Eus) zijn gasten vragen stelt terwijl er een portret van hen gemaakt wordt. De presentator vertelt aan Eus: “Het bleek uiteindelijk goedaardig te zijn, dus dat is goed afgelopen, ondanks wat complicaties na de operatie".
Bij Arjen zat de schrik er wel goed in: "De dag dat de punctie-uitslag kwam en bleek dat er een gezwel zat, had ik op de dag af dezelfde leeftijd als mijn moeder toen zij hoorde dat ze ongeneeslijk ziek was. Bij elk kuchje of dingetje denk ik: nu ben ik aan de beurt."
Aan het eind van het programma Sterren op het doek kiest Lubach voor een schilderij naar keuze. De andere twee doeken worden geveild en de opbrengst hiervoor zal naar het KWF-kankerbestrijding.
De foto’s van de werken op de website zijn wat overbelicht, dus in het echt nog fraaier! Er wordt al flink geboden, dat is fijn, want de opbrengst gaat naar @kwf_nl . Bedankt voor het kijken, de volgende keer dat je mij op tv ziet maak ik weer grapjes over het nieuws, oké? 🙏🏻❤️ https://t.co/o3vhroI5x3 — Arjen Lubach (@arjenlubach) October 23, 2021
Fantastisch, @arjenlubach, dat de opbrengst van de twee prachtige werken aan KWF wordt gedoneerd. Dankjewel! Ook voor je openhartigheid en het delen van je verhaal in #sterrenophetdoek. https://t.co/FcBVfwWF9a — KWFKankerbestrijding (@kwf_nl) October 23, 2021
Partnerbijdrage
Tooske: 'Gaan we Fabiënne uit De Bondgenoten ook een keer zien lachen?'
09:06Wil Johan Derksen naar RTL? 'Dit heb ik tegen John de Mol gezegd'
08:19De TV van gisteren: Wilfred Genee heeft nog geen kijkcijferhit te pakken met Mi Dushi
06:47Vanavond op TV: Flikken Gent, Pretty Woman, Days Of Thunder
12:35Paul de Leeuw twijfelt over toekomstige tv-programma's: 'Die ellende is het me niet meer waard'