TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Arjen geeft daarbij niet aan wanneer we voor de laatste keer kunnen genieten van zijn humor en scherpzinnige opmerkingen, die meerdere keren viraal gingen. De reden voor zijn besluit deelt de 40-jarige Groninger wel.
"Ik denk dat de huidige vorm, dat ene half uur per week waarin naast een paar actualiteiten één groot thema centraal staat, tegen zijn grenzen aan loopt", schrijft Lubach. "Niet omdat we het niet meer zouden kunnen, maar omdat alles wat je in die vorm (man in pak achter desk doet nieuwslezer na en windt zich op met grapjes) brengt, hetzelfde gewicht krijgt."
Daaraan voegt Lubach toe dat hij op het hoogtepunt wil stoppen. Zondag met Lubach ging in 2014 van start en drie jaar later had het programma al de Gouden Televizier-Ring te pakken. Het twaalfde seizoen, met weer tien afleveringen, begint halverwege volgende maand. Of dat ook het laatste seizoen is, is nog niet duidelijk.
Nooit van onderen filmen! Wel blij met de release van het boek! pic.twitter.com/6wSOdohupW — Arjen | 19 augustus: nieuw boek (@arjenlubach) August 19, 2020
Dit zijn de eerste beelden van Los Het Op! en deze BN'ers zien we in aflevering 1
15:42Housewife of Amsterdam-Maria Tailor na twee nachten ontslagen uit het ziekenhuis
14:13Erik van Looy reageert op onverwachte hit: 'Misschien zien ze het verschil niet'
13:08Esther uit B&B Vol Liefde kreeg heftig nieuws na opnames: 'Ik heb geen idee hoe de toekomst eruitziet'
12:01Opnames nieuw seizoen Tonnano afgerond, gaat kijkers volgens Achmed Akkabi 'omverblazen'