TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Arjen geeft daarbij niet aan wanneer we voor de laatste keer kunnen genieten van zijn humor en scherpzinnige opmerkingen, die meerdere keren viraal gingen. De reden voor zijn besluit deelt de 40-jarige Groninger wel.
"Ik denk dat de huidige vorm, dat ene half uur per week waarin naast een paar actualiteiten één groot thema centraal staat, tegen zijn grenzen aan loopt", schrijft Lubach. "Niet omdat we het niet meer zouden kunnen, maar omdat alles wat je in die vorm (man in pak achter desk doet nieuwslezer na en windt zich op met grapjes) brengt, hetzelfde gewicht krijgt."
Daaraan voegt Lubach toe dat hij op het hoogtepunt wil stoppen. Zondag met Lubach ging in 2014 van start en drie jaar later had het programma al de Gouden Televizier-Ring te pakken. Het twaalfde seizoen, met weer tien afleveringen, begint halverwege volgende maand. Of dat ook het laatste seizoen is, is nog niet duidelijk.
Nooit van onderen filmen! Wel blij met de release van het boek! pic.twitter.com/6wSOdohupW — Arjen | 19 augustus: nieuw boek (@arjenlubach) August 19, 2020
De TV van gisteren: kijkers gieren om overdreven acteerwerk van Geza Weisz in halve finale De Verraders
22:28Kijkers genieten van busjesgate in Mr Frank Visser Doet Uitspraak
19:48Van talkshowtafel naar gereedschapskist: Wilfred Genee gaat zelf klussen op tv
17:00Komende maand in GTST: April brengt bruiloften, chantage en dreigementen
15:56Bijzondere twist in De Bondgenoten: 'In 2,5 jaar nog nooit gebeurd'