TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Arjen geeft daarbij niet aan wanneer we voor de laatste keer kunnen genieten van zijn humor en scherpzinnige opmerkingen, die meerdere keren viraal gingen. De reden voor zijn besluit deelt de 40-jarige Groninger wel.
"Ik denk dat de huidige vorm, dat ene half uur per week waarin naast een paar actualiteiten één groot thema centraal staat, tegen zijn grenzen aan loopt", schrijft Lubach. "Niet omdat we het niet meer zouden kunnen, maar omdat alles wat je in die vorm (man in pak achter desk doet nieuwslezer na en windt zich op met grapjes) brengt, hetzelfde gewicht krijgt."
Daaraan voegt Lubach toe dat hij op het hoogtepunt wil stoppen. Zondag met Lubach ging in 2014 van start en drie jaar later had het programma al de Gouden Televizier-Ring te pakken. Het twaalfde seizoen, met weer tien afleveringen, begint halverwege volgende maand. Of dat ook het laatste seizoen is, is nog niet duidelijk.
Nooit van onderen filmen! Wel blij met de release van het boek! pic.twitter.com/6wSOdohupW — Arjen | 19 augustus: nieuw boek (@arjenlubach) August 19, 2020
Mocht je na de vele realityshows die ons land inmiddels rijk is nog steeds geen genoeg kunnen krijgen van dit genre dan hebben wij de perfecte kijktip voor je.
Anna Drijver scoort hoofdrol in de spin-off van Onopgelost
13:29De deelnemers van de nieuwe spelshow Wolven zijn bekend
13:12De Bondgenoten: 'Anouk is zo'n ongekende trut'
10:23Dit is het uitzendschema van Muziekfeest op het Plein 2026
09:56Deze programma's vervangen het WK Voetbal 2026 na de finale op NPO 1