TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het kabinet kondigt woensdag 20 januari een aantal verscherpte coronamaatregelen aan, waaronder mogelijk ook de invoering van een avondklok. Late night talkshows als Jinek en Op1 treffen voorbereidingen voor deze maatregel.
WNL-hoofdredacteur Bert Huisjes, betrokken bij de invulling van Op1, laat weten dat er gewerkt wordt aan een sobere versie van het praatprogramma met minder gasten en strengere veiligheidsregels. Zo zouden niet alle gasten meer tegelijkertijd in de studio zitten, maar per onderwerp wisselen.
Het is nog de vraag of talkshows gasten in de studio mogen ontvangen. Alleen 'essentieel' vervoer is toegestaan tijdens de avondklok. Huisjes heeft goede hoop dat Op1 in deze categorie valt omdat het programma bijdraagt aan de informatievoorziening.
Denise openhartig over ‘enorme rollercoaster’ en nieuwe liefde
10:12Zien: De nieuwe trailer van Moedermaffia seizoen 3 vol humor en verdriet
10:00Chantal Janzen tipte Edson da Graça als medepresentator The Voice of Holland: 'Vind hem echt goed'
08:16De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-Hans probeert in ondergoed de dames te imponeren met zijn tattoos
06:47Vanavond op TV: Nederland op film, The voice of Holland, A Day to Die