TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De massamoordenaar aasde in de jaren 70 op jonge westerse reizigers in India, Thailand en Nepal. Sobhraj pleegde jarenlang talloze moorden en wist jarenlang uit handen van de autoriteiten te blijven. Uiteindelijk werd hij gepakt, waarna hij ontsnapte uit een Indiase gevangenis. Nadat hij zijn straf had uitgezeten en er een aantal moorden verjaard waren, ging Sobhraj met pensioen. In 2004 werd hij tijdens een vakantie naar Nepal opgepakt, waarna hij levenslang kreeg.
De serie krijgt de naam The Serpent, wat eveneens een verwijzing naar Sobhraj is. Hij wist zich namelijk als slang uit bepaalde situaties te wurmen. De hoofdrol in de serie wordt gespeeld door Tahar Rahim.
"Ik droom al van deze rol sinds ik het boek over deze massamoordenaar op mijn zeventiende heb gelezen", zegt de hoofdrolspeler van de serie, die uit acht afleveringen zal bestaan. De serie wordt geschreven door Richard Warlow en Toby Finlay. Zij schreven eerder de Britse televisieserie Ripper Street.
Een ontslagen reddingswerker grijpt in Daylight in bij een groot ongeluk in een tunnel.
MolTalk is het komende seizoen vóór Wie is de Mol? te zien
07:37Dit is de startdatum van het tweede seizoen van Project Dans
07:37De TV van gisteren: Kijkers van De Hanslers zijn helemaal klaar met het gedrag van Monique
07:00GTST Spoilers - maandag 5 t/m donderdag 8 januari 2026
06:47Vanavond op TV: Jaaroverzicht NOS Journaal 2025, Medisch Centrum West, Volcano
