TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In gesprek met Nu.nl doet Breijman haar toekomstplannen uit de doeken.
Bibi's liefde voor fotografie is zeker aangewakkerd door haar deelname: "Met fotograferen ga ik zeker door, maar dan als hobbyist. Ik ga er geen geld voor vragen, tenzij het een opdracht is die bij me past, dan wil ik erover nadenken."
Breijman geeft toe dat ze een professionele klus nog te eng vind: "Misschien moet ik daar nog wat zelfvertrouwen in krijgen. Al zie ik mezelf misschien wel de cover voor een album van Waylon (haar partner) schieten. Dan kan ik met hem overleggen en hij zou eerlijk zeggen wat hij wel en niet mooi vindt."
Naast de winst en een schat aan fotografie ervaring heeft Bibi's deelname ook de band met haar oma veel hechter gemaakt. Ze portretteerde haar voor een drieluik over familie en is van plan om haar mee te nemen naar Ameland waar de finale deels werd gedraaid: "Om vogels te spotten of zo, haha. Ik vond het daar zo mooi. Het lijkt me de perfecte combinatie om tot rust te komen."
Schema finale Eurovisie Songfestival 2026
09:16Eerste namen van gasten bekend van nieuw interviewprogramma Wilfred Genee
08:27De TV van gisteren: Meer animo voor tweede halve finale van Eurovisie Songfestival
22:50Jack van Gelder doorbreekt stilte na exit De Oranjezondag, Johan Derksen verdedigt Hélène Hendriks
16:50Chantal Janzen presenteert nieuw seizoen Kopen Zonder Kijken