TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Van Fatima Moreira de Melo tot Jody Bernal: ze vinden dat deze 'publieke steniging' te ver gaat. "Een fout moet vergeven kunnen worden."
Inmiddels heeft ook de advocaat van het 12-jarige slachtoffer gereageerd op Bilals tv-interview. Bilal beweerde in Op1 dat hij een contract heeft getekend waarin letterlijk staat dat hij dit soort tv-interviews mag doen. En hoewel de jongen en zijn familie van tevoren zijn ingelicht, keurt de advocaat het tv-optreden af. Er is niet overlegd en "iedere aandacht in de media in deze kwestie is schadelijk voor mijn cliënt", laat hij aan Shownieuws weten.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Shelly Sterk valt in de smaak bij VI-kijkers: 'Zo doe je dat bij de mannen'
10:11Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje