BN'ers vieren pakjesavond

Televizier logo

Geplaatst op 6 December om 12:28

Amusement

En delen dat

Pakjesavond is ook voor bekend Nederland niet onopgemerkt voorbij gegaan. Sinterklaas meldde zich bij de BN'ers en dat leverde een niet gering aantal Instagramposts op.

Diederik had stiekem de kerstboom al staan

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Diederik Jekel (@diederikjekel)

 

Rico kreeg bezoek

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Rico Verhoeven (@ricoverhoeven)

 

Rob ziet Levi blij worden van cadeaus

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Rob Geus (@robgeus.official)

 

Lykele geniet

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Lykele Muus (@lykelemuus)

 

Bridget zegt hallo tegen Sinterklaas

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Bridget (@bridgetmaasland)

 

Sint doet duckface bij Famke Louise

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Famke Louise (@famkelouise_)

 

Sint Jan!

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Jan Versteegh (@jan_versteegh)

 

Chantal filmt het hele ritueel

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Chantal Janzen (@chantaljanzen.official)