TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Amy en ik zijn nu ruim zes jaar samen, ze is heel snel bij mij in Frankrijk komen wonen. We hebben de afgelopen jaren veel tijd voor elkaar genomen, mooie reizen gemaakt, onder meer naar Zuid-Afrika en Thailand. We hadden allebei een kinderwens en zijn dan ook heel blij dat deze nu wordt vervuld”, zegt Jos op de website van Boer zoekt vrouw.
Het leven van boer Jos is sinds de uitzendingen behoorlijk veranderd. Destijds woonde hij met zijn moeder en broer in de ouderlijke boerderij in de Dordogne. Inmiddels wonen hij en Amy een kwartiertje rijden verderop. Jos werkt nu voor een veehandelaar met vleeskoeien.
Het blijkt sowieso een vruchtbare periode voor oud-deelnemers van Boer zoekt vrouw. Ook boer Hans, die meedeed aan het vierde seizoen, verwacht weer een kind. Zijn vrouw Audrey is in verwachting van een dochter en is in januari uitgerekend. Hans en Audrey hebben al drie kinderen.
De TV van gisteren: finale Heel Holland Bakt Elke Dag en halve finale The Voice of Holland maken de tongen los
21:45Dit zijn de eerste twee finalisten van The Voice of Holland
15:45Makers van Flikken Maastricht verrassen fans met enorme plottwist
15:03Jade Kops op 19-jarige leeftijd overleden aan kanker
14:55Terwijl seizoen 12 nog moet starten, krijgt The Voice Kids al groen licht voor nog een seizoen