TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Boer Jouke is een Friese melkveehouder van 31 jaar met 110 Jerseykoeien. Dat is indrukwekkend, maar het was toch vooral Jouke zelf die indruk maakte. Een niet zo gewaagde voorspelling is dat Yvon straks een aanhangwagen moet huren voor alle brieven die binnenkomen voor Jouke.
Die #Jouke komt wel terecht lijkt me. #bzv #fietfieuw — Nynke Vissia 💛🍀 (@Zo_Nynke) August 29, 2021
#BoerZoektVrouw #bzv
Het mooiste is voor het laatste bewaard #jouke 😍😍😍😍😍😍😍😍 — Wybren 🌈 (@DerWybren) August 29, 2021
Morgen even naar Friesland..
😜😍#jouke#bzv — Tammy🌈 (@MmevrouwW) August 29, 2021
Jouke is de Tom van dit jaar. Die gaat HEUL VEUL brieven krijgen. Mark my words! #boerzoektvrouw #bzv — Lisanne (@meer_lisanne) August 29, 2021
Hoezo heeft deze man nog geen vriendin??? #boerzoektvrouw #bzv #jouke — Linda Rijpert (@lindarijpert) August 29, 2021
Voor de geïnteresseerden: Jouke zoekt een zelfstandige vrouw, geen muurbloempje. En hij roeit graag in een sloep.
Jouke is niet de eerste Boer Zoekt Vrouw-boer die vele harten op hol doet slaan. Boer Tom kreeg in seizoen 8 de meeste brieven, dat waren er maar liefst 1808. Boer Henk kreeg in seizoen 6, 1109 brieven. Geitenboer Frank moest in seizoen 5, 1029 brieven open maken. Kijken of Jouke daar overheen kan.
Nog heel even wachten en dan gaat het Eurovisie Songfestival van start! Wat kunnen we allemaal van het liedjesfestijn verwachten dit jaar? Onze verslaggever en Songfestival-expert GJ Kooijman praat je bij vanuit Bazel.
De TV van gisteren: Code van Coppens verslaat Caroline Tensen en Eredivisie-spektakel scoort
08:23Mart Hoogkamer emotioneel in Hazes en Hoogkamer: 'Komt door die opa'
06:47Vanavond op TV: Strijders, Married at first sight UK, Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
10:29De Echte Gooische Moeders beleven 'ups en downs' in nieuw seizoen
10:02Katja Schuurman en Babette van Veen zingen aanranders streng toe in Even Tot Hier