TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bruni verliet in 1997 de serie tegen haar zin omdat ze niet door één deur zou kunnen met producent Johan Nijenhuis. Helen Helmink vertrok daardoor naar Canada waar ze naar verluidt nog altijd zit.
De inmiddels 79-jarige Bruni maakt deze week haar opwachting in Goede tijden, zomer tijden, het terugblikprogramma ter ere van dertig jaar GTST dat op de set van De Rozenboom geschoten wordt. Bruni blikt samen met nieuwkomer Johnny Kraaijkamp terug op haar tijd in de serie. Lange tijd leek deze terugkeer naar het fictieve Meerdijk onmogelijk, Bruni voelde zich genegeerd en vergeten door de makers. Nu schuift ze alsnog aan in het praatprogramma van Froukje de Both.
Dat kan best nog weleens voor vuurwerk zorgen, want de jaren hebben Heinke niet milder gemaakt. In 2019 deed ze nog pittige uitspraken over de verhaallijnen van de soap: "De onderwerpen die tegenwoordig worden behandeld… Dan denk ik: moet dat nou? Het is allemaal zo politiek correct, zo doorgeslagen. Ik sta echt nog midden in het leven en weet heus wel wat er speelt in de wereld, maar mensen zitten daar niet op te wachten in een soap. Dat hoor ik ook van mensen die me nog altijd herkennen en me aanspreken op straat. Dat gebeurt dagelijks."
Goede tijden, zomer tijden is iedere vrijdag online te zien bij RTL Boulevard en zaterdag bij Videoland.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Off the record, Premiejagers, The Pope's Exorcist
06:00Boxing Stars 2026 kijken: zo volg je de wedstrijden live
22:24Deze kandidaten zien we terug in de finaleweek van De Slimste Mens najaar 2026
16:01Nieuws van de Dag komt met extraatje voor kijkers na reguliere uitzending
15:10Van schaatsen tot kerstfilms: deze tv-programma's brengen je alvast in de winterstemming