TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bruni verliet in 1997 de serie tegen haar zin omdat ze niet door één deur zou kunnen met producent Johan Nijenhuis. Helen Helmink vertrok daardoor naar Canada waar ze naar verluidt nog altijd zit.
De inmiddels 79-jarige Bruni maakt deze week haar opwachting in Goede tijden, zomer tijden, het terugblikprogramma ter ere van dertig jaar GTST dat op de set van De Rozenboom geschoten wordt. Bruni blikt samen met nieuwkomer Johnny Kraaijkamp terug op haar tijd in de serie. Lange tijd leek deze terugkeer naar het fictieve Meerdijk onmogelijk, Bruni voelde zich genegeerd en vergeten door de makers. Nu schuift ze alsnog aan in het praatprogramma van Froukje de Both.
Dat kan best nog weleens voor vuurwerk zorgen, want de jaren hebben Heinke niet milder gemaakt. In 2019 deed ze nog pittige uitspraken over de verhaallijnen van de soap: "De onderwerpen die tegenwoordig worden behandeld… Dan denk ik: moet dat nou? Het is allemaal zo politiek correct, zo doorgeslagen. Ik sta echt nog midden in het leven en weet heus wel wat er speelt in de wereld, maar mensen zitten daar niet op te wachten in een soap. Dat hoor ik ook van mensen die me nog altijd herkennen en me aanspreken op straat. Dat gebeurt dagelijks."
Goede tijden, zomer tijden is iedere vrijdag online te zien bij RTL Boulevard en zaterdag bij Videoland.
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los