TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bij Radio 1 reageerde Catherine op de kritiek van onder meer Rob Goossens die het programma bij voorbaat al weinig kans van slagen gunde.
Volgens Goossens passen 'serieuze journalisten' als Brecht van Hulten en Carolina Lo Galbo absoluut niet in het door de Postcodeloterij gesponsorde middagprogramma dat ook nog eens op een 'volkse' zender als SBS 6 geprogrammeerd staat. Catherine kan die kritiek alleen jammer vinden.
Keyl vindt het iets te makkelijk om Brecht en Carolina nu al aan te vallen: "Deze twee vrouwen hebben nog nooit één zin gepresenteerd in een programma en ze worden al afgebrand. Rob Goossens vindt zeker dat hij daar erg veel autoriteit voor heeft. Nou, dat vind ik minder. Ik vind het jammer dat dat gebeurt. Dan denk ik: waarom doe je dat nou? Geef ze nou even de kans. Laat ze even twee weken iets doen en kom dan met je oordeel. Het is zo makkelijk om iedereen af te branden. Dat is gewoon het makkelijkst wat er is.
Na de uitspraken van La Keyl kon Rob het niet nalaten per Twitter te reageren, al lijkt hij de boodschap van Catherine niet helemaal te volgen.
Opmerkelijk. Catherine Keyl vindt dat ik niks mag zeggen over 5 Uur Show-gezichten Carolina Lo Galbo en Brecht van Hulten omdat we ze nog nooit samen iets hebben zien presenteren. Maar ze gaan de 5 Uur Show helemaal niet samen presenteren? — Rob Goossens (@GoosR) July 23, 2020
Partnerbijdrage
Dit voetbalweekend draait om meer dan alleen de Premier League. Millwall en West Ham United treffen elkaar na jaren weer in een beladen derby, terwijl in Frankrijk Marseille en PSG tegenover elkaar staan in Le Classique. Beide wedstrijden zijn te zien op Viaplay.
Oos Kesbeke komt tot een pijnlijke conclusie: 'Zo mank als een kraai'
11:09Video: Daan Schuurmans weet wie de nieuwe Sinterklaas wordt: 'Wordt genieten'
10:07Yes! Er komt een tweede seizoen van de Netflix-serie De Eetclub
09:37Felix Meurders maakt comeback voor allerlaatste uitzending Kassa
08:46De TV van gisteren: Kijkers vol lof over Jutta Leerdam in Casa di Beau