TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bij Radio 1 reageerde Catherine op de kritiek van onder meer Rob Goossens die het programma bij voorbaat al weinig kans van slagen gunde.
Volgens Goossens passen 'serieuze journalisten' als Brecht van Hulten en Carolina Lo Galbo absoluut niet in het door de Postcodeloterij gesponsorde middagprogramma dat ook nog eens op een 'volkse' zender als SBS 6 geprogrammeerd staat. Catherine kan die kritiek alleen jammer vinden.
Keyl vindt het iets te makkelijk om Brecht en Carolina nu al aan te vallen: "Deze twee vrouwen hebben nog nooit één zin gepresenteerd in een programma en ze worden al afgebrand. Rob Goossens vindt zeker dat hij daar erg veel autoriteit voor heeft. Nou, dat vind ik minder. Ik vind het jammer dat dat gebeurt. Dan denk ik: waarom doe je dat nou? Geef ze nou even de kans. Laat ze even twee weken iets doen en kom dan met je oordeel. Het is zo makkelijk om iedereen af te branden. Dat is gewoon het makkelijkst wat er is.
Na de uitspraken van La Keyl kon Rob het niet nalaten per Twitter te reageren, al lijkt hij de boodschap van Catherine niet helemaal te volgen.
Opmerkelijk. Catherine Keyl vindt dat ik niks mag zeggen over 5 Uur Show-gezichten Carolina Lo Galbo en Brecht van Hulten omdat we ze nog nooit samen iets hebben zien presenteren. Maar ze gaan de 5 Uur Show helemaal niet samen presenteren? — Rob Goossens (@GoosR) July 23, 2020
Linda de Mol laat zich uit over nieuw seizoen Gooische Vrouwen
08:04De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers gaan bijna over hun nek van ‘culinaire’ maaltijd Hans
23:29Mike Hansler geeft eerste tv-interview met vriendin Veerle
14:45Dit is de reden dat het NOS Journaal van 20:00 uur vrijdag 6 februari uitwijkt naar NPO 2
14:26Zo kijk je gratis én live naar de Super Bowl 2026