TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Charlotte Nijs, politiek verslaggeefster van Hart van Nederland, is het nieuwe ‘slachtoffer’. Op Radio Veronica legde presentator Wilfred Genee de journaliste het vuur na aan de schenen. “Wij hebben een bericht gehoord dat jij onlangs ook een nieuwe reis hebt gemaakt. Wat is daar van waar?” Charlotte kan niks anders dan ontkennen. “Ja, ik ben heel lekker vrij geweest een paar weken.”
Rick Romijn gooit daarna nog meer olie op het vuur. “Wij hoorden dat jij mee gaat doen aan Wie is de Mol?”, stelt de sidekick. “O joh! Dat meen je! Nee, dat ga ik niet doen. Ik was gewoon even vrij. Het verbaast me echt dat je als parlementair verslaggeefster niet gewoon op vakantie mag gaan, maar ik heb dat dus toch gedaan.” Zou ze toevallig naar Tsjechië gegaan zijn?
Charlotte is niet de eerste naam die in verband gebracht wordt met Wie is de Mol? 2021. Eerder werden ook Soy Kroon, Jett Rebel, Michelle Willemsen en Nicolaas Veul al aan het programma gelinkt omdat ze ten tijde van de opnames afwezig waren op social media.
Het nieuwe seizoen van Wie is de Mol? is vanaf 2 januari te zien op NPO1.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Jaap Reesema presenteert nieuwe talentenjacht Sing With Me
16:24De 6 beste programma's om deze week te streamen
15:44Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
14:25Het NOS Journaal van 20:00 uur is voorlopig niet te zien op NPO 1: dit is waarom
13:52Roma keert terug in De Bondgenoten: 'Die kriebel kwam meteen'