TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Charlotte Nijs, politiek verslaggeefster van Hart van Nederland, is het nieuwe ‘slachtoffer’. Op Radio Veronica legde presentator Wilfred Genee de journaliste het vuur na aan de schenen. “Wij hebben een bericht gehoord dat jij onlangs ook een nieuwe reis hebt gemaakt. Wat is daar van waar?” Charlotte kan niks anders dan ontkennen. “Ja, ik ben heel lekker vrij geweest een paar weken.”
Rick Romijn gooit daarna nog meer olie op het vuur. “Wij hoorden dat jij mee gaat doen aan Wie is de Mol?”, stelt de sidekick. “O joh! Dat meen je! Nee, dat ga ik niet doen. Ik was gewoon even vrij. Het verbaast me echt dat je als parlementair verslaggeefster niet gewoon op vakantie mag gaan, maar ik heb dat dus toch gedaan.” Zou ze toevallig naar Tsjechië gegaan zijn?
Charlotte is niet de eerste naam die in verband gebracht wordt met Wie is de Mol? 2021. Eerder werden ook Soy Kroon, Jett Rebel, Michelle Willemsen en Nicolaas Veul al aan het programma gelinkt omdat ze ten tijde van de opnames afwezig waren op social media.
Het nieuwe seizoen van Wie is de Mol? is vanaf 2 januari te zien op NPO1.
Twee Europese toplanden staan vanavond tegenover elkaar in de kwartfinales van het WK voetbal. Spanje en België beschikken allebei over een selectie vol sterren, waardoor alle ingrediënten aanwezig zijn voor een boeiende krachtmeting.
Estavana Polman is druk met haar huiswerk voor Vandaag Inside
15:32Deze twee BN'ers worden genoemd als potentiële deelnemers Expeditie Robinson
13:44Deze Bondgenoot verrast met nieuwe look: 'Voelt fresh'
13:34De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:29Cameraman Het Perfecte Plaatje op Reis heeft moeite met keuzes van Jelka van Houten