TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Charlotte Nijs, politiek verslaggeefster van Hart van Nederland, is het nieuwe ‘slachtoffer’. Op Radio Veronica legde presentator Wilfred Genee de journaliste het vuur na aan de schenen. “Wij hebben een bericht gehoord dat jij onlangs ook een nieuwe reis hebt gemaakt. Wat is daar van waar?” Charlotte kan niks anders dan ontkennen. “Ja, ik ben heel lekker vrij geweest een paar weken.”
Rick Romijn gooit daarna nog meer olie op het vuur. “Wij hoorden dat jij mee gaat doen aan Wie is de Mol?”, stelt de sidekick. “O joh! Dat meen je! Nee, dat ga ik niet doen. Ik was gewoon even vrij. Het verbaast me echt dat je als parlementair verslaggeefster niet gewoon op vakantie mag gaan, maar ik heb dat dus toch gedaan.” Zou ze toevallig naar Tsjechië gegaan zijn?
Charlotte is niet de eerste naam die in verband gebracht wordt met Wie is de Mol? 2021. Eerder werden ook Soy Kroon, Jett Rebel, Michelle Willemsen en Nicolaas Veul al aan het programma gelinkt omdat ze ten tijde van de opnames afwezig waren op social media.
Het nieuwe seizoen van Wie is de Mol? is vanaf 2 januari te zien op NPO1.
De TV van gisteren: De eerste afvaller van B&B Vol Liefde 2026 is alweer een feit
06:47Vanavond op TV: Shetland, B&B vol liefde, The Hangover Part III
21:18B&B Vol Liefde-kijkers zijn nu al klaar met Timothy: 'Jongere versie van Gordon'
16:50Is de bruiloft van Viktor en Sarah te zien in het nieuwe seizoen van De Verhulstjes? Gert verklapt
16:14B&B Vol Liefde-kijkers raken niet uitgepraat over Ceciel (en dit is haar leeftijd)