TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Chateau Meiland was de gedoodverfde favoriet dit jaar, maar toch is de overwinning van het reallife programma een verrassing. Nog maar een jaar geleden kende bijna niemand de extraverte kasteelhouder en nu won Chateau Meiland met 55% van de stemmen.
Martien Meiland groeide in rap tempo uit tot een absoluut fenomeen dankzij zijn opvallende uitspraken en kluscapriolen. Echtgenote Erica, dochter Maxime en huisvriendin Caroline (die vanwege een burn-out niet op het Gala was), werden ook in een klap BN'ers.
Herman van der Zandt en Dione de Graaff reikten de 54ste Gouden Televizier-Ring uit aan de familie Meiland en Martien maakte er natuurlijk een feestje van tijdens zijn dankwoord: "Wat goooooooooed! We hebben SBS uit het slijk getrokken. Want het is sinds 2003 dat SBS hier stond met een Ring. Merci Beaucoup en au revoir. En wij gaan eindelijk wijnen!"
Chateau Meiland versloeg concurrenten Beste zangers en Expeditie Robinson dat voor de vijfde keer was genomineerd en alweer achter het net viste.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Albert Verlinde geeft Johan Derksen gelijk: 'ik zou ook pissed zijn'
13:49De streamingtip van de week: de nieuwe Harlan Coben-serie I Will Find You op Netflix
11:22Wie is James Cooke, jurylid in De Slimste Mens België?
10:33Prime Video komt met nieuwe realityshow Undercover Lover
10:28Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op dinsdag