TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Kees Tol is besmet met het coronavirus. Inmiddels is dat geen heel opmerkelijk nieuws meer, maar het gegeven dat hij donderdag nog aan tafel zat bij Beau van Erven Dorens is dat wel.
Volendammer Kees was samen met boezemvrienden Nick en Simon te gast bij de RTL-talkshow om hun AVROTROS-documentaire over ABBA te pluggen. Mogelijk had de presentator toen dus al corona onder de leden en het is nog maar de vraag of het virus is overgeslagen op andere aanwezigen.
Een van hen was natuurlijk Beau van Erven Dorens, die maandagavond weer een talkshow te maken heeft. RTL heeft nog geen besluit genomen over de uitzending van maandag en komt later op de dag met uitsluitsel. “We zijn op de hoogte en het heeft onze aandacht”, laat de zender weten.
Kees is momenteel niet enorm ziek door de coronabesmetting, zo wist Evert Santegoeds zondagavond te melden in Shownieuws. "Het gaat goed met Kees, hij heeft geen zware klachten."
Suzanne van B&B Vol Liefde in RTL Boulevard: 'Robert Jan is grens over gegaan'
20:04AVROTROS deelt eerste beelden en startdatum van Het Gouden Uur seizoen 2
16:34Video: Robert blikt terug op zijn tweede deelname aan De Bondgenoten
16:31Victor Vlam: 'Jeroen Snel belichaamt de brave koers van RTL Boulevard'
14:31Startdatum We Zijn er Bijna! uitgesteld: vanaf deze dag is Martine van Os nu te zien