TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Producent Fabiola is gestart met de casting van nieuwe deelnemers van De alleskunner.
Vanwege het coronavirus zijn er echter wel een aantal nieuwe spelregels waar kandidaten zich aan moeten houden. Met 100 deelnemers in één ruimte is de kans op besmetting aanzienlijk, daarom moet iedereen vooraf een coronatest ondergaan. Daar komt bij dat iedereen die nog in het spel zit verplicht in quarantaine moet tijdens de opnameperiode die ruim 12 dagen duurt.
In De alleskunner moeten kandidaten in een slopende afvalstrijd in rap tempo zichzelf bewijzen in 10 spellen per aflevering. Winnen is niet verplicht, je moet vooral voorkomen als laatste te eindigen want na ieder spelletje is het voor één speler afgelopen. Zo slinkt het deelnemersveld tot er uiteindelijk in de finale na 9 spelrondes nog 2 kanshebbers en een slotspel over zijn.
De true crime documentaire Maternal Instinct op Netflix is inmiddels al een maand uit, maar mocht je 'm nog niet hebben gezien dan is het echt een aanrader!
Video: Rob Kamphues in het diepste geheim getrouwd op Mykonos
19:34Laatste seizoen Flikken Rotterdam komt 'gewoon' op televisie
16:37Video: NOS-nieuwslezeres Iris de Graaf deelt eerste beelden dochtertje Gigi
15:58Cybermannetje Dave Maasland (VI) overladen met steunbetuigingen na droevig bericht
14:38Zo gaat het met Peter Jan Rens na beroerte en hartproblemen