TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Producent Fabiola is gestart met de casting van nieuwe deelnemers van De alleskunner.
Vanwege het coronavirus zijn er echter wel een aantal nieuwe spelregels waar kandidaten zich aan moeten houden. Met 100 deelnemers in één ruimte is de kans op besmetting aanzienlijk, daarom moet iedereen vooraf een coronatest ondergaan. Daar komt bij dat iedereen die nog in het spel zit verplicht in quarantaine moet tijdens de opnameperiode die ruim 12 dagen duurt.
In De alleskunner moeten kandidaten in een slopende afvalstrijd in rap tempo zichzelf bewijzen in 10 spellen per aflevering. Winnen is niet verplicht, je moet vooral voorkomen als laatste te eindigen want na ieder spelletje is het voor één speler afgelopen. Zo slinkt het deelnemersveld tot er uiteindelijk in de finale na 9 spelrondes nog 2 kanshebbers en een slotspel over zijn.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
'Talpa komt met nieuwe dagelijkse realityshow'
12:13Chantal Janzen in tranen op de set van The Voice: 'Verdriet kun je 'niet wegdruppelen of -poederen'. '
11:54Joep Schreuder duikt op in Amerikaanse show en leert presentatoren van ‘links naar rechts’-hit
10:46Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster