TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Producent Fabiola is gestart met de casting van nieuwe deelnemers van De alleskunner.
Vanwege het coronavirus zijn er echter wel een aantal nieuwe spelregels waar kandidaten zich aan moeten houden. Met 100 deelnemers in één ruimte is de kans op besmetting aanzienlijk, daarom moet iedereen vooraf een coronatest ondergaan. Daar komt bij dat iedereen die nog in het spel zit verplicht in quarantaine moet tijdens de opnameperiode die ruim 12 dagen duurt.
In De alleskunner moeten kandidaten in een slopende afvalstrijd in rap tempo zichzelf bewijzen in 10 spellen per aflevering. Winnen is niet verplicht, je moet vooral voorkomen als laatste te eindigen want na ieder spelletje is het voor één speler afgelopen. Zo slinkt het deelnemersveld tot er uiteindelijk in de finale na 9 spelrondes nog 2 kanshebbers en een slotspel over zijn.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis
10:00Dit kijkt Dag & Nacht-acteur Guy Clemens: 'Ik heb alle seizoenen van deze serie achter elkaar gebinged'
10:00Quinty Trustfull eerlijk over Het Perfecte Plaatje op Reis-avontuur: 'Die tijdsdruk vond ik hels'
09:51De TV van gisteren: start nieuw seizoen Het Perfecte Plaatje op Reis verbaast kijkers
08:46Mattie en Marieke stoppen met ochtendshow bij Qmusic: 'Nieuw avontuur'