TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Pip Pellens kwam met haar vriend Pim Wessels en had een heel aparte witte outfit aangetrokken.
Tim Hofman besloot deze avond te ruilen met zijn vriendin. Hij had hakken aan, make-up op en een handtasje, zij mocht lekker op platte schoenen naar het Gala. Maar hier poseert hij met YouTuber Kalvijn.
Veel kijkers vonden de outfit van zangeres Davina Michelle net iets te gewaagd. Maar eerlijk is eerlijk, de zangeres kan deze jurk prima hebben.
Splinter Chabot maakt zijn kleren graag zelf, dus misschien komt deze bloemetjessmoking ook wel van zijn eigen naaimachine.
Stijn Fransen, vroeger bekend van GTST, kwam de rode loper op in een opvallende jurk met kleurtjes.
Cabaretier/presentator Stefano Keizers is een bijzondere jongen en dat was duidelijk te zien op de rode loper.
Emma Wortelboer neemt zichzelf niet al te serieus en trok een t-shirt aan met een foto van haar eigen hysterische reactie bij het Eurovisie Songfestival.
Dit programma vervangt Dwars door de Pyreneeën
09:53Deze presentator neemt Kassa over nu Amber Kortzorg met zwangerschapsverlof is
09:07De TV van gisteren: nieuwe advocatenserie Pro Deo van start met mooie kijkcijfers en positieve reacties
06:47Vanavond op TV: Bij ons op de Wallen, André Hazes: En nu ..., Conspiracy Theory
21:43Pro Deo met Tjitske Reidinga van start: kijkers hebben hun oordeel klaar