TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De tien stelden zichzelf aan de kijker voor en het bleek een zeer gevarieerde groep deelnemers.
De kandidaten namen de tijd om zichzelf en hun spelstrategie te onthullen. Het gaat om de volgende spelers.
Mijn strategie: "Ik ben de kandidaat die overal in gaat trappen, nergens doorheen kijkt en er vol enthousiasme in gaat!"
Mijn strategie: "Heb ik niet echt: je moet veel schrijven, maar nu moet ik het eerst onthouden en dan schrijven. Dus dat wordt interessant."
Mijn strategie: "Ik geloof serieus niet in strategie, dat suggereert dat je kunt anticiperen op wat anderen doet. Dat kan helemaal niet, is bewezen. Het is voortdurend anticiperen, maar dat wordt ook een strategie als je het lang genoeg zegt".
Mijn strategie: “Goed opletten, observeren, dingen opschrijven en onderbuikgevoel en intinuite. Je kunt wel strategie plannen, maar je moet heel erg in het moment leven: actie-reactie”.
Mijn strategie: "Het is een skill om wat flexibeler met de waarheid om te mogen gaan, daar was ik als kind al goed in en het is lekker om mensen er uit te kunnen werken."
Mijn strategie: “Zo dicht mogelijk bij mezelf blijven, geen andere versie van mezelf te laten zien, er lekker energiek in te gaan en zo aan de energie van anderen te voelen wie die Mol kan zijn."
Mijn strategie: “Ik denk dat ik niet altijd even eerlijk zal zijn, maar zal oppassen dat het niet mijn geloofwaardigheid aantast, anders krijg je alle ballen tegen."
Mijn strategie: “Ik ben heel sociaal, heel open, een open boek en een echte team player.”
Mijn strategie: "Ik heb geen angst en ga vol het avontuur in."
Mijn strategie: "Heerlijk idee dat ik zonder enige gewetensvragen mensen kan oplichten en op zieltjes kan trappen. Daar ga ik eigenlijk wel goed op stiekem."
Het 21e seizoen speelt zich af in Tsjechie. Vanwege de geldende coronamaatregelen zijn alle opdrachten op gesloten sets uitgevoerd en wordt gewerkt met mondkapjes en herhaaldelijke coronatests. Er zijn slechts enkele straatopdrachten bij, maar verder zien we weinig Tsjechen. Wél zit er een laseropdracht in, zo kon Rik van de Westelaken al onthullen.
Het 21e seizoen van Wie is de Mol? is vanaf zaterdag 2 januari te zien om 20.35 uur op NPO 1.
De kwartfinales van het WK voetbal 2026 gaan deze week van start. Na de achtste finales blijven er nog maar acht landen over die mogen dromen van de wereldtitel. Hieronder vind je het volledige schema van de kwartfinales, inclusief de wedstrijden en speeltijden.
De strijd om een plek in de halve finales van het WK voetbal 2026 barst los. Vanavond openen Frankrijk en Marokko de kwartfinales met een veelbelovende ontmoeting.
Peter Jan Rens (75) na beroerte nu met hartproblemen in ziekenhuis
15:07Salar en Noah delen hun mening over Anouk en Diederik: 'Ik vind het heel bijzonder' (De Bondgenoten)
15:06Jennie en Aida Jelies roepen afschuw op met zangkunsten: 'Katten vlogen gordijnen in'
14:55Omroep Max bevestigt startdatum derde seizoen Grannies of Amsterdam
14:29Mart Smeets (79) heeft medelijden met Dione de Graaff na veranderingen Avondetappe
Een ontslagen reddingswerker grijpt in bij een groot ongeluk in een tunnel in Daylight.
