TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Iedereen met een Android of iOS-apparaat kan de app van Disney+ sinds vandaag uitproberen. En het leuke daarvan is dat het tot 11 november gratis is. Vanaf 12 november is de streamingsdienst overal ter wereld te vinden en moet er ook betaald gaan worden. De kosten zijn 6,99 euro per maand.
Met Disney+ kunnen alle films en series van Disney onbeperkt bekeken worden. Tijdens de proefperiode kunnen kijkers een selectie van films en tv-series uit de collectie van The Walt Disney Company-merken Disney, Pixar, Marvel, Star Wars en National Geographic streamen. Zoals onder andere Avengers: Infinity War, The Lion King, Black Panther, Beauty & The Beast, Star Wars: The Last Jedi, Incredibles 2 en Frozen.
Veel van wat er nu op de streamingsdienst te vinden is, is ook al Nederlands ondertiteld of gesproken.
De reden dat Disney voor Nederland heeft gekozen als proeftuin voor voor de nieuwe app, is dat er hier relatief veel mensen wonen die een online-videoabonnement hebben. De proefperiode is bedoeld om het platform technisch helemaal foutloos te krijgen vóór de officiële lancering van Disney+ op 12 november.
De TV van gisteren: Voice of Holland levert iets in bij tweede aflevering blind auditions
09:18Chris Woerts over scheiding prins Bernhard: 'Sylvie, er is een nieuwe miljonair op de markt!'
09:10Johan Derksen stapt wegens Wilfred Genee eerder op bij Vandaag inside
09:04Humberto Tan maakt RTL Tonight special met Mark Rutte
08:51Malgosia hint op bedavonturen met Joey Ceti in House of villains: 'Jij bent echt een bad bitch'