TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Richard van Nooten is een gevestigde naam in de kunstwereld die, net als Ludo, ook weleens het verkeerde pad bewandeld om te krijgen wat hij wil.
Ludo en Richard zijn elkaar in het verleden al eens tegengekomen, maar Richard heeft zich jarenlang niet met Sanders bemoeid. Daar komt verandering in als ze verwikkeld raken in een online bieding voor een kostbaar en geliefd schilderij dat Ludo graag voor Janine wil kopen als verrassing voor na haar borstamputatie.
Maar Ludo wordt steeds nét overboden door Richard, wat hem zo erg frustreert dat hij besluit Leon op de zaak te zetten. Als dat niet werkt, krijgt Ludo hulp uit onverwachte hoek. Zijn nieuwe medewerker Amelie biedt aan Richard af te leiden, zodat ze een wit voetje bij haar baas kan halen. Ludo staat toe dat Amelie zich voor Richards auto werpt. Hij is hierdoor net lang genoeg afgeleid voor Ludo om het winnende bod uit te brengen.
Na afloop van de veiling neemt Richard contact op met Ludo om hem te feliciteren met het doek. Het belletje lijkt vriendelijk, maar de ondertoon is dreigend. De komende weken dringt hij zich op in het leven van de familie Sanders. Hij biedt zelfs Ludo's kleinzoon Valentijn een baan aan en de immer geldhongerige Sanders telg is zeker vatbaar voor dat aanbod.
Richards einddoel is nog niet duidelijk. Zeker is wel dat hij te boek staat als iemand die altijd wil winnen. Hij geeft niets om kunst, behalve om de waarde van doeken. Het lijkt er dan ook op dat hij Ludo zijn streek betaald wil zetten.
Vanavond op TV: Karen Pirie, Oh, wat een jaar!, Groundhog Day
19:17Edsilia Rombley gaat weer acteren: te zien in serie Summer Break
14:15Kijkers van Meer dan Verwacht en Vier Handen op één Buik opgelet: dit is wanneer je klaar moet zitten
13:48Monique Hansler haalt uit na opnamerumoer: 'Ze maken van een mug een olifant'
13:18De Lama's 2.0?: 'BNNVARA komt met een nieuwe improvisatieshow'