TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Let op: dit bericht bevat spoilers.
Gezien de kijkcijfers was The Masked Singer weer een groot succes vrijdagavond. Er keken opnieuw weer enorm veel mensen naar het programma waarin bekende Nederlanders in een pak kruipen en een liedje ten gehore brengen. Aan de jury en het publiek vervolgens de schone taak om te ontdekken wie er in de pakken zitten. Uiteindelijk moet er elke week iemand het programma verlaten.
En deze week was het de hond die het strijdtoneel moest verlaten. Maar wie zat er in dat pak? De jury was verdeeld. Het bleek Joke Bruijs. De eerdere afvallers zijn Rintje Ritsma, Catherine Keyl en Gers Pardoel.
Ik zeg ook Joke Bruijs 100%#TheMaskedSinger pic.twitter.com/PBVQkL4kvl — Corneevanderhijden (@cvdhijden) October 18, 2019
Ik wist het toen ik Joke Bruijs haar stem hoorde. #TheMaskedSinger #hondje pic.twitter.com/nTDrw41jfZ — Sylvana Van Dien (@Sylvana0902) October 18, 2019
GTST zoekt figuranten via bijzondere Videoland-prijsvraag
10:17Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse