TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is namelijk 'Arcade' van Duncan Laurence dat is verkozen tot Het beste Nederlandse Songfestivalliedje aller tijden. Een vakjury boog zich over de kwestie en ook ruim tweeduizend lieden uit een publieksjury brachten hun stem uit. In de vakjury zitten onder meer Cornald Maas, Willeke Alberti en Paul de Leeuw.
Duncan is uiteraard erg blij met de uitverkiezing. "Ik vind het niet normaal, deze uitverkiezing. Echt te gek. Dat het gekozen is door een vakjury én door het publiek maakt het extra bijzonder, dat is heel erg tof om te horen. De jaren voordat ik zelf in 2019 meedeed, was ik helemaal in de ban geraakt van het Songfestival", laat hij in een reactie weten aan de gids.
Hij heeft zelf overigens ook favoriete liedjes. "'Calm after the storm' van The Common Linnets en 'Birds' van Anouk. Die songs spreken mij aan omdat ze zo prachtig in elkaar zitten, filmisch klinken, en om hoe ze gezongen worden. Na 'Calm after the storm' in 2014 dacht ik: waar gaat dit heen, nu het niveau van de Nederlandse inzendingen ineens zo keihard omhoog gaat?"
Het podium wordt gecomplementeerd door 'Calm after the storm' van The Common Linnets (tweede) en 'Birds' van Anouk (derde).
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar, maar er valt nog veel meer te zien. De wedstrijden zijn live te volgen op Viaplay.
Raven van Dorst is vanaf deze datum weer wekelijks te zien met Boerderij Van Dorst
13:16De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:14Dave Maasland krijgt eigen misdaadprogramma op SBS6: dit gaat hij doen
12:45De Hanslers en de cast van Oh Oh Den Haag bundelen krachten voor kerstspecial op SBS6
11:40VTwonen Weer Verliefd op je Huis ondergaat een aantal veranderingen