TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is namelijk 'Arcade' van Duncan Laurence dat is verkozen tot Het beste Nederlandse Songfestivalliedje aller tijden. Een vakjury boog zich over de kwestie en ook ruim tweeduizend lieden uit een publieksjury brachten hun stem uit. In de vakjury zitten onder meer Cornald Maas, Willeke Alberti en Paul de Leeuw.
Duncan is uiteraard erg blij met de uitverkiezing. "Ik vind het niet normaal, deze uitverkiezing. Echt te gek. Dat het gekozen is door een vakjury én door het publiek maakt het extra bijzonder, dat is heel erg tof om te horen. De jaren voordat ik zelf in 2019 meedeed, was ik helemaal in de ban geraakt van het Songfestival", laat hij in een reactie weten aan de gids.
Hij heeft zelf overigens ook favoriete liedjes. "'Calm after the storm' van The Common Linnets en 'Birds' van Anouk. Die songs spreken mij aan omdat ze zo prachtig in elkaar zitten, filmisch klinken, en om hoe ze gezongen worden. Na 'Calm after the storm' in 2014 dacht ik: waar gaat dit heen, nu het niveau van de Nederlandse inzendingen ineens zo keihard omhoog gaat?"
Het podium wordt gecomplementeerd door 'Calm after the storm' van The Common Linnets (tweede) en 'Birds' van Anouk (derde).
Dit zijn de winnaars van Het blok 2025: 'Spannend!'
22:42Emoties lopen op in finale De Verraders: 'Ik vertrouwde jullie echt'
22:22Suzan en Freek alsnog te zien in nieuw seizoen The Voice of Holland
20:13Angela de Jong stopt met haar televisiecolumns: 'Tijd voor iets anders'
16:03Alles wat je wil weten over Petra de Leeuw (60) uit B&B Vol Liefde 2025