TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is namelijk 'Arcade' van Duncan Laurence dat is verkozen tot Het beste Nederlandse Songfestivalliedje aller tijden. Een vakjury boog zich over de kwestie en ook ruim tweeduizend lieden uit een publieksjury brachten hun stem uit. In de vakjury zitten onder meer Cornald Maas, Willeke Alberti en Paul de Leeuw.
Duncan is uiteraard erg blij met de uitverkiezing. "Ik vind het niet normaal, deze uitverkiezing. Echt te gek. Dat het gekozen is door een vakjury én door het publiek maakt het extra bijzonder, dat is heel erg tof om te horen. De jaren voordat ik zelf in 2019 meedeed, was ik helemaal in de ban geraakt van het Songfestival", laat hij in een reactie weten aan de gids.
Hij heeft zelf overigens ook favoriete liedjes. "'Calm after the storm' van The Common Linnets en 'Birds' van Anouk. Die songs spreken mij aan omdat ze zo prachtig in elkaar zitten, filmisch klinken, en om hoe ze gezongen worden. Na 'Calm after the storm' in 2014 dacht ik: waar gaat dit heen, nu het niveau van de Nederlandse inzendingen ineens zo keihard omhoog gaat?"
Het podium wordt gecomplementeerd door 'Calm after the storm' van The Common Linnets (tweede) en 'Birds' van Anouk (derde).
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij