TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het derde seizoen was afgelopen zomer te zien, er zit dus nog geen jaar tussen seizoen 3 en 4. Op het einde van het derde seizoen waren de criminelen in La casa de papel (het papieren huis) druk bezig met een overval op de Nationale bank van Spanje. In het vierde deel kunnen we zien hoe dat gaat aflopen.
La casa de Papel is wereldwijd een enorme hit voor Netflix. Het derde seizoen werd in de eerste week door 34 miljoen accounts bekeken. Daarmee is het de best bekeken niet-Engelstalige serie op de streamingdienst en maar net iets minder populair dan de allerpopulairste serie, Stranger things.
Maak je klaar voor onmogelijke chaos.#LCDP4 is vanaf 3 april te zien. pic.twitter.com/ptRrmZaBM1 — Netflix NL (@NetflixNL) December 8, 2019
De Bogaartjes laten zich uit over De Hanslers na familieruzie
09:12Heleen van Royen: 'Boeken zijn niet meer van deze tijd'
08:08De TV van gisteren: nek aan nek-race Dwars door de Pyreneeën en Expeditie Robinson
06:47Vanavond op TV: Hunted, Kees van der Spek ontmaskert, The Da Vinci Code
06:00De eerste twee seizoenen van Single Bells zijn nu eindelijk terug te kijken