TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dit was het nieuws ging donderdag de mist in bij de 250e aflevering van het programma. Het bleek namelijk helemaal niet de jubileumuitzending te zijn.
Presentator Harm Edens stak de draak met de administratie van het satirische nieuwsprogramma. “Ook op Wikipedia staat dat het de 250e aflevering is en wij hebben dat klakkeloos overgenomen. Uit de grond van ons hart hebben wij Wikipedia vertrouwd. Wij hebben Wikipedia vertrouwd. Maar wat blijkt, ze zijn er twee vergeten. De 250e was twee weken geleden. Welkom bij de 252e aflevering van Dit was het nieuws.”
Toch ging het showballet door en waren er ballonnen in de studio om het geheel toch feestelijk aan te kleden. Het zou de derde mijlpaal voor het NPO-programma zijn dit jaar naast het 25-jarig bestaan en het veertigste seizoen.
Teamcaptain Jan Jaap van der Wal speelde overigens handig in op het gegeven dat de 250e aflevering twee weken terug was. Alberto Stegeman was toen namelijk te gast en die feliciteerde hen niet eens. “Dat is dan ook een onderzoeksjournalist van lik mijn reet. Dat hij dat niet heeft uitgezocht. Hij had het gewoon bloot kunnen leggen.”
Partnerbijdrage
Soms merk je pas hoe vanzelfsprekend iets was, als het ineens niet meer zo makkelijk gaat. Zoals traplopen. Gelukkig is er een eenvoudige oplossing om veilig en comfortabel te blijven wonen in je vertrouwde huis.
Gerard Joling zet Vandaag inside op z'n kop: 'Is dat een koortslip?'
07:40Hugo Kennis houdt het niet droog in laatste Eigen huis en tuin: lekker leven
06:47Vanavond op TV: Trigger point, Oh, wat een jaar!, Clifford the Big Red Dog
22:25Ook Omroep MAX haalt programma's van de buis door bezuinigingen
16:45Video: Winnaar Talent Unplugged zingt nieuwe single