TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De liveshows van The Voice hebben een kleine metamorfose ondergaan. Er zijn er slechts vier en alle vier zijn ze totaal verschillend.
In de eerste liveshow treden de teams van Anouk en Lil’Kleine op. Anouk neemt C.J., Sanne en Sophia mee en Lil’Kleine neemt April, Danilo en Kes mee. Slechts vier van hen gaan door naar de halve finale. Zowel Anouk als Lil’ Kleine kiest zelf iemand die sowieso doorgaat en ook het publiek mag uit ieder team iemand naar de halve finale stemmen. Uit elk team valt iemand af.
Voor de tweede liveshow geldt hetzelfde voor de teams van Waylon en Ali B. In het team van Ali b zitten Ayoub, Daphne en Fatima en in dat van Waylon doen Emma, Robin en Stef mee.
In de derde liveshow, tevens de halve finale, staan dus 8 talenten tegenover elkaar. In deze halve eindstrijd crossbattelen de talenten tegen talenten uit andere teams. Deze battles worden ingedeeld op basis van een loting. De kijker bepaalt wie de crossbattle wint.
Uiteindelijk is er voor slechts vier talenten een plek in de finale op 28 februari.
The voice of Holland Live, vanaf vrijdag 7 februari 20:30 uur bij RTL 4.
Partnerbijdrage
Gouden Televizier-Ring 2025: het is tijd voor de tweede (en laatste) tussenstand
10:00Beau van Erven Dorens blikt vooruit op Het Antoni van Leeuwenhoek – Over Leven met Kanker: 'Vooral veel geluisterd'
08:57Jean-Paul is aan het daten met déze vrouw uit B&B Vol Liefde
08:00Carlo Boszhard openhartig over verdrietige tijd: 'Het verdriet en ongeloof wisselen elkaar af'
07:52De TV van gisteren: Kijkers spotten Victor lookalike achter de bar in First Dates