TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Emma is binnenkort te zien in Jojo's Geheim, een verhaallijn op de Insta Stories van GTST.
"Ramona is de vriendin van Marius", vertelt Emma over haar karakter tegen RTL Boulevard. "Ramona is een tikkeltje naïef en ontzettend verliefd op Marius. Het is nog maar de vraag of zij tegen hem durft in te gaan, voordat het te laat is." Ook Donny Roelvink speelde onlangs een rolletje in de GTST-Insta Stories.
Emma timmert goed aan de weg als model en actrice. Daarmee treedt ze in de voetsporen van haar moeder. Begin 2017 besloot Emma te emigreren naar Los Angeles, om haar dromen te verwezenlijken. Ze reist regelmatig op en neer naar Nederland, waardoor ze ook hier eens een rolletje kan spelen.
Jojo's Geheim is vanaf 2 oktober te volgen via de GTST-Instagram.
Dit bericht bekijken op InstagramHappy times! Emma is een paar weken terug in Nederland 😍❤ @emmadeckers
De TV van gisteren: De Bondgenoten-kijkers halen uit naar Anouk, Diederik en Dominique na besluit over Sayf: 'Hypocriet'
07:33Acteur Peter Faber (82) overleden
06:47Vanavond op TV: De slimste mens België, Poirot, Mechanic: Resurrection
21:48Kijkers B&B Vol Liefde gruwelen van Fred en moedigen Yvonne aan
17:30Het leven en de carrière van Jerney Kaagman in beeld