TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Emma is binnenkort te zien in Jojo's Geheim, een verhaallijn op de Insta Stories van GTST.
"Ramona is de vriendin van Marius", vertelt Emma over haar karakter tegen RTL Boulevard. "Ramona is een tikkeltje naïef en ontzettend verliefd op Marius. Het is nog maar de vraag of zij tegen hem durft in te gaan, voordat het te laat is." Ook Donny Roelvink speelde onlangs een rolletje in de GTST-Insta Stories.
Emma timmert goed aan de weg als model en actrice. Daarmee treedt ze in de voetsporen van haar moeder. Begin 2017 besloot Emma te emigreren naar Los Angeles, om haar dromen te verwezenlijken. Ze reist regelmatig op en neer naar Nederland, waardoor ze ook hier eens een rolletje kan spelen.
Jojo's Geheim is vanaf 2 oktober te volgen via de GTST-Instagram.
Dit bericht bekijken op InstagramHappy times! Emma is een paar weken terug in Nederland 😍❤ @emmadeckers
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
'Talpa komt met nieuwe dagelijkse realityshow'
12:13Chantal Janzen in tranen op de set van The Voice: 'Verdriet kun je 'niet wegdruppelen of -poederen'. '
11:54Joep Schreuder duikt op in Amerikaanse show en leert presentatoren van ‘links naar rechts’-hit
10:46Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster