TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat is te lezen in De Telegraaf. De krant laat diverse mensen aan het woord over het nieuwe kijkcijferkanon van SBS 6. "Had je me twee maanden geleden gevraagd of ik als volwassen man een potje zou willen knikkeren met René, dan had ik mij afgevraagd of je wel goed bij je hoofd bent. Maar John de Mol mag bellen, hoor", zo zegt Derksen.
De Snor liet zich eerder al positief uit over het knikkerprogramma. Hij stuurde zelfs een mail naar De Mol om hem te complimenteren met het nieuwe format. De Talpa-baas ziet overigens ook wel wat in een deelname van René van der Gijp, Wilfred Genee en Derksen. "We zoeken de deelnemers er elke week op uit dat ze elkaar kennen, omdat dat voor extra competitie zorgt. De mannen van Veronica Inside zouden uitermate geschikt zijn."
VI-presentator Genee liet overigens vanochtend in zijn ochtendshow weten dat hij in een eerder stadium al bedankte voor deelname aan Marble Mania. Hij zegt nu problemen met zijn kinderen te hebben, aangezien zij het programma erg leuk vinden en hun vader graag hadden zien knikkeren.
Donderdagavond 4 februari zijn de heren van StukTV te gast in Marble Mania.
Goed nieuws voor Ik Vertrek-fans: programma zeer binnenkort terug met nieuwe afleveringen
12:43Onderweg naar Morgen-icoon Frits Jansma overleden: 'Iedereen is echt aangedaan'
12:24MAFS terugkijken: Kyle vindt zichzelf geen leuk persoon
11:50Flikken Gent weer vanaf de allereerste aflevering te zien op de Nederlandse televisie
11:27Video: Nyssa en Joshlyn krijgen hartverscheurend nieuws in De Bondgenoten