TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hoogvliegers vertelt het verhaal van de jonge Rutger (Josha Stradowski), Guus (Soy Kroon) en Leyla (Sinem Kavus) die een opleiding volgen bij de Koninklijke Luchtmacht. Als kijker word je meegenomen in de weg naar volwassenheid. Daarbij worden ook de families, het verdriet, de vreugde, de liefde, oorlog en vrede belicht.
De opnames van Hoogvliegers vonden plaats in Zeeland, West-Brabant en de Zuid-Hollandse eilanden. Voor de serie werd gevlogen met twee F-16’s, een Pilatus PC-7 en een C-130 Hercules-transporttoestel. Daarnaast week de crew ook uit naar Jordanië, Marokko en de Verenigde staten om beelden te schieten.
"Hoogvliegers geeft je een unieke en realistische inkijk in een wereld die normaal gesloten blijft", zegt Errol Nayci, bedenker en producent van Hoogvliegers. De luchtmacht verleende met materieel medewerking aan de achtdelige serie.
Verrassing voor jarige Johan Derksen in Vandaag Inside
10:14Urk!-ster Gerda opgenomen in het ziekenhuis: 'Zoveel pijn'
09:34De TV van gisteren: 'eindelijk' een tafel in RTL Tonight-special, maar kijkers hekelen Beau en Leonie
08:41The Winner Takes It All krijgt tweede seizoen: 'Geef je op'
06:47Vanavond op TV: Verborgen verleden, The winner takes it all, Spies in Disguise