TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dusty Taconis uit Ex On The Beach: Double Dutch vecht voor zijn leven. De 23-jarige realityster heeft in de nacht van dinsdag op woensdag een ongeluk gehad in Zandvoort.
Dusty was het slachtoffer na een eenzijdig ongeval met zijn scooter. Wat er precies gebeurd is, is niet bekend. Vanwege de aard van zijn verwondingen is Dusty naar het AMC in Amsterdam gebracht, melden diverse media. Volgens Fawy not Sawry van RUMAG wordt de realityster voor enkele dagen in coma gehouden.
Zijn bedrijf The Dusty Cream reageert op Instagram op de gebeurtenis. “Onze gedachten gaan op dit moment naar Dusty. Dusty heeft gisteren een ongeluk gehad. Op dit moment is Dusty aan het vechten voor zijn leven. Dusty is erg sterk. We gaan alleen maar van het positieve uit. Stay strong our Tiger 💪”, zo staat er te lezen op de bedrijfspagina.
Twee Europese grootmachten, één plek in de finale. Frankrijk en Spanje treffen elkaar vanavond in de halve finale van het WK voetbal waarin de aanvallende sterren aan beide kanten het verschil kunnen maken.
Blijft Greetje te zien in Urk!? SBS6 geeft duidelijkheid
11:10Dit kun je verwachten van het nieuwe RTL-programma Nederland met Vakantie
09:45De Bondgenoten-kijkers gaan los om actie van Anouk
08:01De TV van gisteren: MAX Vakantieman begint nieuw seizoen met ruim 1 miljoen kijkers
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, Clash of the Titans