TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het Nederlands Instituut voor Beeld en Geluid is namelijk in gesprek met de makers van het programma om onder meer het decor op te nemen in de collectie, zo weet NU.nl.
"Wij bewaren belangrijke onderdelen van de omroepgeschiedenis voor de eeuwigheid en daar hoort De Wereld Draait Door bij. We willen dit programma graag opnemen in onze collectie", zo tekende het medium op uit de mond van Jennemiek Leijssen van het audiovisueel archief.
Er wordt ook gepraat over het opnemen van de kleding van presentator Matthijs van Nieuwkerk in de collectie. Het gaat dan om kledingstukken die hij droeg tijdens het programma. Ook de tafel en stoelen zijn een mogelijkheid.
DWDD stopte afgelopen vrijdag na vijftien jaar.
RTL verplaatst B&B Vol Liefde: De Aftrap
08:00Carlo Boszhard haalt herinneringen op aan Viola Holt: 'Het gemak waarmee zij schakelde, was meesterlijk'
07:58Opsporing Verzocht verhuist naar de maandagavond
07:53De TV van gisteren: Laatste aflevering Chateau Meiland scoort prima kijkcijfers
07:00GTST Spoilers - maandag 24 t/m donderdag 27 november 2025