TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het Nederlands Instituut voor Beeld en Geluid is namelijk in gesprek met de makers van het programma om onder meer het decor op te nemen in de collectie, zo weet NU.nl.
"Wij bewaren belangrijke onderdelen van de omroepgeschiedenis voor de eeuwigheid en daar hoort De Wereld Draait Door bij. We willen dit programma graag opnemen in onze collectie", zo tekende het medium op uit de mond van Jennemiek Leijssen van het audiovisueel archief.
Er wordt ook gepraat over het opnemen van de kleding van presentator Matthijs van Nieuwkerk in de collectie. Het gaat dan om kledingstukken die hij droeg tijdens het programma. Ook de tafel en stoelen zijn een mogelijkheid.
DWDD stopte afgelopen vrijdag na vijftien jaar.
Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside
07:40De TV van gisteren: Meer dan miljoen kijkers voor seizoensslot Kopen Zonder Kijken