TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Onder anderen justitieminister Ferdinand Grapperhaus, korpschef Henk van Essen en fitnesslegende Olga Commandeur komen aan het woord. Ook Maurice de Hond werkt aan het programma mee. In 2020 staat hij op gespannen voet met het RIVM en hij verloor zijn zoon Marc. “Die laatste fase is zo bijzonder en positief geweest, dat ik het woord missen niet echt wil toelaten.”
De journalisten van EenVandaag kopen daarnaast met politicus Geert Dales, schrijver Splinter Chabot, actrice Margot Ros, theatermaakster Bodil de la Parra, minister en D66-lijsttrekker Sigrid Kaag en zanger Jeangu Macrooy. Laatstgenoemde zag het Eurovisie Songfestival in Rotterdam geannuleerd worden. De artiest hoeft echter niet te treuren, want ook in 2021 mag hij Nederland vertegenwoordigen in Ahoy.
De Wandeling is vanaf maandag 27 juli dagelijks te zien bij EenVandaag om 18.15 uur op NPO 1.
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
Zien: Merel Ek toont haar opvallende tatoeage bij Vandaag Inside Oranje
13:23Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dankbaar voor alle hulp: 'Biertje op gedronken'
12:55Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'